Ismét Dobrovitz az országos bajnok!

Dobrovitz József kilencedik alkalommal szerezte meg az országos bajnoki címet a négyesfogathajtók között. Az egyeseknél Nyúl Katalin, míg a kettesek között Kákonyi Norbert diadalmaskodott az A kategóriás fogathajtók Országos Bajnokságának döntőjén Izsákon.

A négyesfogatok mezőnyében kétség sem férhetett Dobrovitz Jószef, a 2004-ben csapatban világbajnok versenyző győzelméhez, ugyanis mindhárom számban, a díj-, a maraton- és a vasárnapi akadályhajtásban is a legjobbnak bizonyult. Fia, ifj. Dobrovitz József lett a második, a dobogó harmadik fokára Juhász Miklós állhatott fel.

Eredmények:

1. Dobrovitz József 173,73 hibapont
  2. ifj. Dobrovitz József 187,97
  3. Juhász Miklós 326,19

A kettesek között új bajnokot avattak Kákonyi Norbert személyében, aki kiváló szombati maratonhajtásának köszönheti sikerét. A második helyen Hódi Károly végzett, Sipos Zoltán harmadik lett.