2021 augusztus 29.-én az Érdhez tartozó Simonpusztán az MLSZSZ által került megrendezésre a verseny.
A szabadidőlovasok ügyességi, díjugratás, C2, D1, E8, A3, Military A light, Bokodi Gergely Emlékverseny – Derby Bajnoki versenyszámban valamint tereplovaglásban mérhették össze tudásukat egymással.
Rengeteg ügyes lovast láthattunk a versenyen gratulálunk az elért eredményekhez és sok sikert kívánunk nekik a jövőben.
A verseny eredményei:
1 |
Pörös Norina(52964)
|
EQUINA HAJNALCSILLAG(81014)
|
EQUINA LSE | |
2 |
Végh Viktória(54604)
|
BORÓKA(85293)
|
Hárskúti LovasKlub | |
3 |
Végh Viktória(54604)
|
HROBY ÁFONYA(82356)
|
Hárskúti Lovas Klub |
1 |
Vancsik Zsombor(57100)
|
MR. RIGEL (PÓNI)(79626)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Kovács Tamara Réka(53361)
|
BZ LUNA (PÓNI)(85891)
|
EQUINA LSE | |
3 |
Virstlein Kinga(56700)
|
MOLLY (PÓNI)(82517)
|
Ugod Lovas Klub SE |
1 |
Yu Mulan(57321)
|
CALYPSO(81018)
|
EQUINA LSE | |
2 |
Szentes Dalma(58738)
|
TABU(81151)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
3 |
Perczel Laura Etelka(58740)
|
TABU(81151)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület |
1 |
Csajtai Dóra(59085)
|
TÓNI(85433)
|
Szabadidő Lovasok SE | |
1 |
Békés Petra(55348)
|
SOPHIA(85092)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
3 |
László Sára(59084)
|
TÓNI(85433)
|
Szabadidő Lovasok SE |
Ügyességi könnyű hibaidős BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Dimitriu Szófia(57611)
|
SZALI(85276)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Czirner Emma Bernadett(56469)
|
SUNSHINE(83611)
|
EQUINA LSE | |
3 |
Kálbori Emma(56248)
|
FELHŐ(83785)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
Ügyességi pontgyűjtő a SZÁMÉRT:
1 |
Ottlik Maja(58847)
|
GERZSON(1845)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Németh Júlia(54111)
|
SZALI(85276)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Kiss Alma Fruzsins(55398)
|
EQUINA TIARA(PÓNI)(85490)
|
EQUINA LSE |
Ügyességi nehéz BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Barna Boróka(58851)
|
GERZSON(1845)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Árpási Sarolta(54580)
|
BACHUS(81047)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete | |
3 |
Mészáros Hanna(54225)
|
DROGIDA RÁDZSA(17617)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
Ügyességi nehéz 80 cm nyitott BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Juhász Léda(56450)
|
HUNTER(79342)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
2 |
Kovács Laura(51632)
|
SZILAJ(81008)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Kerekes Kármen(51478)
|
ADLANTUS N(85698)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
Díjugratás X ugrásokon A SZÁMÉRT:
1 |
Selypes Réka(56323)
|
SZELLŐ(83699)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Kovács Lorina(59948)
|
VIRÁG(86083)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Árpási Sarolta(54580)
|
BACHUS(81047)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete |
Díjugratás PÓNI 50-60 cm BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Selypes Réka(56323)
|
SZELLŐ(83699)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Fabók Adrienn Szaffi(59316)
|
DORA D’OR(85541)
|
Gyula Farm Miskolc LSC | |
3 |
Móga Henrietta Réka(52975)
|
BZ LUNA (PÓNI)(85891)
|
EQUINA LSE |
Díjugratás NAGY LÓ 50-60 cm BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Hudák Luca(56968)
|
ÁLOM(79881)
|
Orion Lovas SE | |
2 |
Kővári Fanni(57310)
|
ANIME(84372)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete | |
3 |
Horváth Eszter(58858)
|
ALTIVÓ(85289)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
Díjugratás 60-70 cm stílus BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Horváth-Terták Zsófia(58369)
|
MILTON (PÓNI)(82248)
|
Oxer Team | |
2 |
Pék Alexandra(55161)
|
KLASSZIS(72448)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Gyenizse Kata(60041)
|
LILIOM(85386)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület |
Díjugratás 60-70 cm pontgyűjtő A SZÁMÉRT:
1 |
Bencz Lilla(52566)
|
EQUINA SÁGA(81015)
|
EQUINA LSE | |
2 |
Téglás Réka(50916)
|
NORTH STAR-88 BORÓKA(85629)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete | |
3 |
Smid Alexandra(57496)
|
BARKA(80424)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete |
Díjugratás 70-80 cm BAJNOKI CÍMÉRT REV nélkül:
1 |
Babai Anna(53123)
|
SZIKRÁZÓ KACÉR(82027)
|
Pápai Lovas Club SE | |
2 |
Grósz Fanni(52801)
|
SÓLYOM /PÓNI/(75597)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Ballon Petra(56625)
|
LAURA(78003)
|
Csákvári Lovaskör E. |
Díjugratás 70-80 cm BAJNOKI CÍMÉRT REV:
1 |
Oláh Viktória(58055)
|
ANGYAL BANDI(85006)
|
Fenyves Lovarda | |
2 |
Forgács Dina(57231)
|
SONADOR(83817)
|
Ördöglovas SE | |
3 |
Kerekes Kármen(51478)
|
ADLANTUS N(85698)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
Díjugratás 80-90 cm BAJNOKI CÍMÉRT REV nélkül:
1 |
Páldi Péter(52955)
|
VADVIRÁG(81396)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete | |
2 |
Porcs Lilien(58486)
|
TYRON-C(75614)
|
LioLen LSK | |
3 |
Papp Botond(52759)
|
REGIMENT(16831)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
Díjugratás 80-90 cm BAJNOKI CÍMÉRT REV:
1 |
Bidnay Petra(51518)
|
KORINTHOS(79676)
|
Szada SE | |
2 |
Kovács Laura(51632)
|
TITOK(80354)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Stoics Brigitta(53236)
|
LEGENDA(83766)
|
EQUINA LSE |
Díjugratás 50-60/80-90 cm páros váltó SZÁMÉRT:
1 |
Selypes Réka(56323)
|
SZELLŐ(83699)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
1 |
Stoics Brigitta(53236)
|
LEGENDA(83766)
|
EQUINA LSE | |
2 |
Haris Sára(54335)
|
JACKSON JETTA(80827)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
2 |
Békés Petra(55348)
|
CECIL-D(85468)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
3 |
Pető Blanka(57797)
|
FURMINT(83612)
|
EQUINA LSE | |
3 |
Móga Henrietta Réka(52975)
|
ÁLOM(83590)
|
EQUINA LSE |
Díjugratás 60-90 cm fokozatos nehézségű joker:
1 |
Porcs Lilien(58486)
|
TYRON-C(75614)
|
LioLen LSK | |
2 |
Papp Adrienn(57322)
|
DÉLCEG(75971)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Páldi Péter(52955)
|
VADVIRÁG(81396)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete |
D1 – 10 év alatt délelőtt BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Pörös Norina(52964)
|
EQUINA HAJNALCSILLAG(81014)
|
EQUINA LSE | |
2 |
Bőhm Luca(53111)
|
KEDVES(72936)
|
Pápai Lovas Club SE | |
3 |
Gere Orsolya(52961)
|
CHOCO BROWNIE(82901)
|
EQUINA LSE |
D1 – 10 év felett délelőtt BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Kardics Emőke(57167)
|
KEDVES(72936)
|
Pápai Lovas Club SE | |
2 |
Novák Anna Lili(57612)
|
LERKE(83743)
|
EQUINA LSE | |
3 |
Horváth Rita Hanga(60040)
|
LERKE(83743)
|
EQUINA LSE |
C2 REV nélkül BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
kocsis Hanna Gabriella(54626)
|
BÁRÓ(85312)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
2 |
Ács Enikő(56517)
|
KÓCOS(82753)
|
Aranypatkó LE Bp. | |
3 |
Horváth-Terták Zsófia(58369)
|
VOKÁL(79729)
|
Oxer Team |
1 |
Balogh Roxána(54007)
|
NORTH STAR XIV-74 MÜZLI(82984)
|
Pápai Lovas Club SE | |
2 |
Kaszás Luca(54436)
|
TULIPÁN IGOR(73547)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
E8 – REV nélkül délelőtt BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Haris Sára(54335)
|
HUNTER(79342)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
2 |
Kaszás Luca(54436)
|
TULIPÁN IGOR(73547)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Molnár Enikő(53797)
|
HÉLIOSZ(83577)
|
Pápai Lovas Club SE |
E8 – REV délelőtt BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Szilágyi Rita(46676)
|
LIBERTINE(84341)
|
Csömöri LTKE | |
2 |
Szűcs Vivien(43499)
|
CAMPEON ROSA(86113)
|
_Nincs egyesülete | |
3 |
Kovács Teodóra Anna(51875)
|
BARKA(80424)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete |
E8 nyitott A SZÁMÉRT:
1 |
Balogh Roxána(54007)
|
NORTH STAR XIV-74 MÜZLI(82984)
|
Pápai Lovas Club SE | |
2 |
Faragó Eszter(42902)
|
MÓZES(83407)
|
Pusztaszántói LSE | |
3 |
Morvai Dorka Lilla(54205)
|
SONADOR(82172)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
A-3 nyitott BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Balogh Roxána(54007)
|
NORTH STAR XIV-74 MÜZLI(82984)
|
Pápai Lovas Club SE | |
2 |
Stankovics Luca(53559)
|
HÉLIOSZ(83577)
|
Pápai Lovas Club SE | |
3 |
Morvai Dorka Lilla(54205)
|
SONADOR(82172)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA |
FSZ–1 Futószár BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Zana Lili Katica(58452)
|
CSENGE/JÉGER/(81671)
|
EQUINA LSE | |
2 |
Szentes Dalma(58738)
|
CECIL-D(85468)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület | |
3 |
Kovács Tamara Réka(53361)
|
CSENGE(PÓNI)(83631)
|
EQUINA LSE |
FSZ–2 Futószár BAJNOKI CÍMÉRT:
1 |
Bőhm Luca(53111)
|
SHERON(81940)
|
Pápai Lovas Club SE | ||
2 |
Yu Mulan(57321)
|
CSENGE(PÓNI)(83631)
|
EQUINA LSE | EQUINA LOVASFARM | |
3 |
Majoros Eszter(60044)
|
CECIL-D(85468)
|
FehérTáltos Lovas Egyesület |
BOKODI GERGELY EMLÉKVERSENY – DERBY BAJNOKI:
1 |
Babai Anna(53123)
|
SZIKRÁZÓ KACÉR(82027)
|
Pápai Lovas Club SE | |
2 |
Fritz Dorka(54331)
|
REMÉNY(82194)
|
MLSZSZ – VASKÓ ATTILA | |
3 |
Kovács Teodóra Anna(51875)
|
BÓNA(84559)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete |
Terep – Engedelmességi I. BAJNOKI:
1 |
Sánci Angyalka(56636)
|
BAJÁN(85634)
|
Simonpuszta NLHE | Simonpuszta Lovaspark | |
2 |
Roznik Tamás(55390)
|
ZIZI(84527)
|
Hadak Útja LSE | Hadak Útja Lovas Sportegyesület | |
3 |
Fekete Dorka(55382)
|
MARCIPÁN(82530)
|
Hadak Útja LSE | Hadak Útja Lovas Sportegyesület |
Terep – Hucul ösvény 1. BAJNOKI:
1 |
Morvay Panna(54612)
|
HROBY ÁFONYA(82356)
|
Hárskúti Lovas Klub | |
2 |
Végh Viktória(54604)
|
HROBY ÁNIZS(82831)
|
Hárskúti Lovas Klub |
Terep – Engedelmességi II. BAJNOKI:
1 |
Tolnai Hanna(54906)
|
ALMA(82532)
|
Hadak Útja LSE | Hadak Útja Lovas Sportegyesület |
Terep – Hucul ösvény 2. BAJNOKI:
1 |
Kovács Teodóra Anna(51875)
|
PRISLOP BOGDÁN(83214)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete | |
2 |
Svéd Anna(54603)
|
HROBY ÁNIZS(82831)
|
Hárskúti Lovas Klub | |
3 |
Gál Rozáli Zonga(54565)
|
GURGUL GÉBICS(84045)
|
Hadak Útja LSE |
Military A light:
1 |
Kovács Teodóra Anna(51875)
|
BÓNA(84559)
|
Lóbarátok Tököli Egyesülete | |
2 |
Molnár Enikő(53797)
|
GIDRAN SZÉPFIÚ (GIDRAN SZELÍD)(74784)
|
Pápai Lovas Club SE | |
3 |
Babai Anna(53123)
|
SZIKRÁZÓ KACÉR(82027)
|
Pápai Lovas Club SE |