Szabolcs-Szatmár-Bereg megye újabb gyönyörű versenyhelyszínnel bővült Mátészalkán. A Pincés Lovarda első versenye 2022.06.11-én került megrendezésre, gyönyörű, napsütéses időben.

Összesen 185 alkalommal szólalt meg a csengő kisebbeknek és nagyobbaknak egyaránt. 13 versenyszámban mérhették össze tudásukat a lovasok.

FSZ1-Futószár (7 induló) A dobogó mindhárom fokára hazai versenyző állhatott fel, így első helyen végzett Budai Szofi (44,5 ponttal), a második helyezett Harangozó Bella lett (44 ponttal), a bronzérmet pedig Veres Luca Franciska érdemelte ki (43,5 ponttal). Mind  a három leányzó Banánt lovagolta.

FSZ2-Futószár (10 induló) Első helyen végzett Harangozó Bella (74 ponttal), második lett Budai Szofi (73 ponttal), a harmadik helyet Mónus Dóra érte el (69,5 ponttal).

D1-díjlovaglás (17 induló) Ebben a versenyszámban szintén 3 hazai versenyző bizonyult a legjobbnak. Első helyen végzett Bónis Vivien Maya nyergében (72 ponttal), ezüst érmes lett Rozsnyai Luca és Mári akik szintén 72 pontot értek el, de az összbenyomásra kapott pontok alapján Bónis Vivien bizonyult jobbnak. Harmadik helyezést ért el Zohn Máté és Maya (70.5 ponttal).

E8-díjlovaglás (14 induló) Első helyen végzett Rozsnyai Luca és Bognár Zugiberg (79 ponttal). Második lett Zohn Máté és Maya (77 ponttal). Harmadik helyezést ért el Zékány Rebeka és Indián (76 ponttal).

A3-díjlovaglás (2 induló) Mind a két versenyző hazai pályás, első helyet ért el Rozsnyai Luca és Bognár Zugiberg (90 ponttal), a második így Bócsi Mariann és Corina lett (78,5 pottal).

Ügyességi Kezdő vrsz. (35 induló) Első helyezést ért el Kulimár Lilien és Maya, második lett Szabó Laura és Dirke, a dobogó harmadik fokán Mónus Szilvia állhatott Tamarával.

Ügyességi Haladó (30 induló) A dobogó legfelső fokán Gellén Gabriella állhatott Árnyék nevű pónijával. Második lett Rajt Petra Reménnyel, a harmadik helyezett Bartos Médea Lea lett, szintén Reménnyel.

Ügyességi Nehéz (10 induló) A versenyszám győztese Veres Kíra lett Nessy Bobó lánya nevű lován, második lett Urr Lili és Csipke SP, harmadik helyezést ért el Csoba Lara Petra és Suleima.

Díjugratás x-es akadályokon vrsz. (16 induló) Első lett Harangozó Zsófia és Filou Fanny. Második helyen végzett Rozsnyai Luca és Mári, bronz érmes lett Bartovics Léna és Filou Fanny.

Díjugratás 50-60 cm (16 induló) Első helyezett lett Veres Kíra és Nessy Bobó lánya, második lett Szlávik Hédi Titokkal, harmadik pedig Simon Regina és Amina.

Díjugratás 60-70 cm (15 induló) A versenyszámot szintén Veres Kíra nyerte Nessy Bobó lánya nyergében. Az ezüst érmet Csoba Lara Petra érdemelte ki Z.A.Nasannal, végül harmadik lett Urr Lili és Zsuzsa.

Díjugratás 70-80 cm (8 induló) Első helyet ért el Urr Lili és Houdini, második lett Simon Regina Aminával, a bronz érmet Szabó Alina Vivien Csillag nyergében nyerte el.

Díjugratás 80-90 cm (3 induló) Az aranyérmes Kovács Martin és Medicus Galaxis, második helyen Tahóczki Rubin Marrakhes nyergében, a harmadik Csoba Lara Petra és Zeus lett.