Lovasok.hu Lovas Akadémia első online díjlovas teszt verseny eredmények

Óriási népszerűségnek örvendett a Lovasok.hu Lovas Akadémia (LOLA) Tanita online díjlovas teszt versenye, amely a mai napon hivatalosan is lezárult. Várakozásunkat felülmúlva a versenyre több, mint 50 nevezés érkezett, ami miatt az eredményhirdetés időpontját néhány nappal el kellett csúsztatnunk.

Mindenek előtt szívből gratulálunk minden versenyzőnek a precíz, gyönyörű produkciókhoz! Szeretnénk megköszönni, hogy a Digitális Platform elkészülése előtt minden Lovas rugalmasan, időben küldte be a videóra rögzített versenyprogramját.

Továbbá köszönjük a Bírák, Vigh Marianna és Ilyés Csaba lelkiismeretes, kitartó munkáját!

Hamarosan lehet nevezni a második Lovasok.hu Lovas Akadémia (LOLA) Tanita online díjlovas versenyre, amelyről hamarosan részletes tájékoztatást nyújtunk! Az előzetes információkról ide kattintva olvashatsz! >>


Íme tehát az első online díjlovas verseny, a Lovasok.hu Lovas Akadémia (LOLA) Tanita online díjlovas tesztverseny eredményei:

A1 versenyprogram (rev. nélküli) eredményei:

1 Argyelán Roxána Landgold A1 6,8
2 Tóth Nelli Touch Down C A1 6,75
3 Szeivolt Hanna Titanilla Mysterious Golden Bink A1 6,5
4 Gaál Laura Kadét A1 6,4
5 Takàcs Szonja Vili A1 6,3
5 Szabó Tímea Contessa A1 6,3
7 Gulyás Krisztina Bársony A1 6,25
8 Koltai-Schwenk Noa Jiske A1 6,2
8 Tóth Sára Eszter Tinka’s Girl A1 6,2
10 Kovács Petra Turfhorst Nevermind (Nárcisz) A1 6,1
11 Izsák Petra Szikrázó Manó A1 5,95
12 Bubik Sarolta Kaffe Latte A1 5,8
12 Funk Fanni Gyémánt (Muki) A1 5,8
12 Gaál Laura Bársony A1 5,8
15 Tamási Judit Cseresznye A1 5,75
16 Szamosi-Gerda Viola Csillag A1 5,7

A1 versenyprogram (rev.) eredményei:

1 Falusi Eszter Keve A1 6,9
2 Kovács Klaudia Lili Furioso XLVII-78 Csini A1 6,6
3 Blum Elisa Bon Jovi A1 6,55
4 Martinez Bernadett A1 6,5
5 Farkas Csaba Fáklya A1 6,4
6 Vachter Fruzsina Banana Jet A1 6,1
7 Farkas Csaba Alin A1 6
8 Németh Laura Wasabi A1 0

L2 versenyprogram eredményei:

1 Dr. Sarkadiné Dr. Gáll Andrea Akcento L2 6,4
2 Poisson Aimee Isabella Compagnon’s Humprey L2 6,3
3 Gaál Laura Bársony L2 0

LSZ1 versenyprogram eredményei:

1 Babinyecz Lilla Katica Laredo LSZ1 6,3
2 Kutos Petra LSZ1 6,2
3 Farkas-Bakó Lili LSZ1 6,1
4 Blum Elisa Bon Jovi LSZ1 6
5 Roszik Rita Sára Africano CVIII LSZ1 5,9

FEI Fiatal lovas csapat versenyprogram eredményei:

1 Nagy Panka Guilty FEI Fiatal lovas csapat 68,6
2 Rapi Kitti Krisztina Dancing Queen BC FEI Fiatal lovas csapat 66,02
3 Domján Martin Leonardo FEI Fiatal lovas csapat 62,05

FEI Gyerek csapat versenyprogram eredményei:

1 Perlaki Lilla Captain Andrew SC FEI Gyerek csapat 67,43
2 Solymosi Sára Asshagay-c FEI Gyerek csapat 66,74
3 Malaczkov Dóra Mystery Dancer (E. Marieke) FEI Gyerek csapat 64,05

FEI Junior csapat versenyprogram eredményei:

1 Lázár Zsófia Balerina Royal FEI Junior csapat 70,15
2 Rajnai Emerencia Shades of Gray FEI Junior csapat 66,36
3 Benàk Inez Mojito FEI Junior csapat 61,66
4 Horvath Mercedesz Folti FEI Junior csapat 0
5 Vas Maja Linda FEI Junior csapat 0

FEI Póni csapat versenyprogram eredményei:

1 Major Kíra Málna Davida FEI Póni csapat 66,28
2 Nagy Rita Laura FEI Póni Csapat 65,4
3 Dallos Anna Sinbad FEI Póni csapat 64,71

 

2020.04.15. Frisch Andrea, Lovasok.hu
Kép: Bigstockphoto.com

Hozzászólások