Eseménynaptár - lovas rendezvények






MÉG TÖBB LOVAS RENDEZVÉNY

Ma
Következő 7 nap
Következő 3 hónap
Összes esemény
Júl. 4. - 8.
2022. 07. 04-08. Lovastábor Szigetbecse
Szigetbecse
Júl. 5. - 7.
Bábolna
Júl. 5. - 10.
2022. 07. 05-10. Nemzetközi Wiener Neustadt (AUT)
Ausztria
Júl. 7. - 10.
Budapest VIII.
Júl. 7. - 10.
2022. 07. 07-10. Nemzetközi San Giovanni (ITA)
Olaszország
Júl. 7. - 10.
Lengyelország
Júl. 8. - 10.
2022. 07. 08-10. Országos Balatonvilágos
Balatonvilágos
Júl. 8. - 10.
2022. 07. 08-10. Országos Kiskunhalas
Kiskunhalas
Júl. 8. - 10. Kaposvár (HUN) - CCI1*-Intro, CCI2*-L, CCI2*-S, CCI3*-L, CCI3*-S - 2022. 07. 08-10. - Lovastusa Kaposvár
Júl. 8. - 10.
2022. 07. 08-10. AK - CCI3*-S Kaposvár
Kaposvár
Júl. 8.
Nyírbátor
Júl. 9.
2022. 07. 09. CAN-C, CAN-D Balatonboglár
Balatonboglár
Júl. 9.
Doboz
Júl. 9.
2022. 07. 09. CAN-C Dunafalva
Bács-Kiskun
Júl. 9.
2022. 07. 09. CAN-C, CAN-D Túrkeve
Túrkeve
Júl. 9.
Békéscsaba
Júl. 9.
Csömör
Júl. 9.
Érd
Júl. 9.
Gomba
Júl. 10.
Csömör
Júl. 11. - 17.
2022. 07. 11-17. Nemzetközi Oliva (ESP)
Spanyolország
Júl. 12. - 14.
Kecskemét
Júl. 14. - 17.
2022. 07. 14-17. Nemzetközi San Giovanni (ITA)
Olaszország
Júl. 14. - 17.
Szlovákia
Júl. 14. - 17.
2022. 07. 14-17. Nemzetközi Bodoc (ROU)
Románia
Júl. 14. - 17.
Szlovákia
Júl. 14. - 17.
Szilvásvárad
Júl. 14. - 17.
2022. 07. 14-17. Nemzetközi Oirschot (NED)
Hollandia
Júl. 15. - 17.
2022. 07. 15-17. Országos Hortobágy
Hortobágy
Júl. 15. - 17.
2022. 07. 15-17. Országos Tamási
Tamási
Júl. 15. - 17.
Hortobágy
Júl. 16.
Sukoró
Júl. 16.
2022. 07. 16. Regionális Dunaharaszti
Dunaharaszti
Júl. 16. - 17.
2022. 07. 16-17. Regionális Érd, Simonpuszta
Érd
Júl. 16.
Dég
Júl. 16.
Elek
Júl. 16.
2022. 07. 16. CAN-C Gyenesdiás
Gyenesdiás
Júl. 16.
2022. 07. 16. CAN-C, CAN-D Jászárokszállás
Jászárokszállás
Júl. 16.
Siklós
Júl. 16.
Bábolna
Júl. 16.
Nyársapát
Júl. 16.
2022. 07. 16. Piroska törzs Pápa
Pápa
Júl. 16.
Hortobágy
Júl. 17.
Dunaharaszti
Júl. 17. - 23.
2022. 07. 17-23. Attila túra Ópusztaszer
Ópusztaszer
Júl. 18. - 22.
2022. 07. 18-22. Lovastábor Szigetbecse
Szigetbecse
Júl. 21. - 24.
Szlovákia
Júl. 22. - 24.
2022. 07. 22-24. Országos Balatonvilágos
Balatonvilágos
Júl. 22. - 24.
Kiskunhalas
Júl. 23.
2022. 07. 23. CAN-C, CAN-D Csongrád-Bokros
Csongrád
Júl. 23.
2022. 07. 23. CAN-C, CAN-D Karád
Karád
Júl. 23.
2022. 07. 23. CAN-C Körösnagyharsány
Körösnagyharsány
Júl. 23.
2022. 07. 23. CAN-C Kunszentmiklós
Kunszentmiklós
Júl. 23.
2022. 07. 23. AK - A0 Ravazd
Ravazd
Júl. 23.
Nyíregyháza
Júl. 23.
Újlengyel
Júl. 23.
Érd
Júl. 24.
2022. 07. 24. CAN-C, CAN-D Kapuvár
Kapuvár
Júl. 24.
Ravazd
Júl. 24.
Dunavarsány
Júl. 24.
Kapuvár
Júl. 25. - 31.
Egyesült Királyság
Júl. 27. - 31.
2022. 07. 27-31. Junior EB Kaposvár (HUN)
Kaposvár
Júl. 28. - 31.
Budapest VIII.
Júl. 28. - 31.
2022. 07. 28-31. Regionális Tamási
Tamási
Júl. 28. - 31.
2022. 07. 28-31. Nemzetközi Szilvásvárad (HUN)
Szilvásvárad
Júl. 28. - 31.
Hollandia
Júl. 29. - 31.
Országos
Júl. 30.
2022. 07. 30. CDN-B Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Júl. 30. - 31.
2022. 07. 30-31. Regionális Érd, Simonpuszta
Érd
Júl. 30.
2022. 07. 30. CAN-C, CAN-D Bánd
Bánd
Júl. 30.
2022. 07. 30. CAN-C Sárszentágota
Sárszentágota
Júl. 30.
2022. 07. 30. CAN-C, CAN-D Tiszaföldvár
Tiszaföldvár
Júl. 30.
Túrkeve
Júl. 31.
2022. 07. 31. CAN-C Gencsapáti
Gencsapáti
Júl. 31.
Ócsa
Aug. 1. - 5.
2022. 08. 01-05. Lovastábor Szigetbecse
Szigetbecse
Aug. 3. - 7.
2022. 08. 03-07. Nemzetközi Strzegom (POL)
Lengyelország
Aug. 5. - 7.
2022. 08. 05-07. Országos Kecskemét
Kecskemét
Aug. 5. - 7.
Bábolna
Aug. 5. - 7.
Mélykút
Aug. 5. - 7.
Mórichida
Aug. 6. - 14.
2022. 08. 06-14. Nemzetközi Herning (DEN)
Dánia
Aug. 6. - 7.
2022. 08. 06-07. Regionális Érd, Simonpuszta
Érd
Aug. 6. - 14.
Dánia
Aug. 6.
Szeleste
Aug. 6.
2022. 08. 06. CAN-C, CAN-D Szentes
Szentes
Aug. 6.
Túrony
Aug. 6. - 14.
2022. 08. 06-14. Felnőtt EB Herning (DEN)
Dánia
Aug. 6.
Bükkösd
Aug. 6.
2022. 08. 06. MLSZSZ Szilvásvárad
Szilvásvárad
Aug. 6.
Lovas
Aug. 6.
Abony
Aug. 7.
Lenti
Aug. 7.
Dunaharaszti
Aug. 7.
2022. 08. 07. Előfutam Hernádkak-Belegrád
Hernádkak
Aug. 11. - 14.
Románia
Aug. 11. - 14.
Németország
Aug. 12. - 14.
Kaposvár
Aug. 12. - 14.
Budapest
Aug. 13. - 14.
Szilvásvárad
Aug. 13.
Keszthely
Aug. 13.
2022. 08. 13. CAN-C, CAN-D Kétpó
Kétpó
Aug. 13.
2022. 08. 13. CAN-C Nagyharsány
Nagyharsány
Aug. 13.
2022. 08. 13. CAN-C, CAN-D Újszilvás
Újszilvás
Aug. 13.
2022. 08. 13. CAN-C Zalalövő
Zalalövő
Aug. 13.
Nagyhalász
Aug. 13.
Fegyvernek
Aug. 14.
2022. 08. 14. Regionális Sándorfalva
Sándorfalva
Aug. 14.
2022. 08. 14. Regionális Tatabánya-Síkvölgy
Tatabánya
Aug. 14.
2022. 08. 14. CAN-C, CAN-D Tiszasüly
Tiszasüly
Aug. 14.
Érd
Aug. 15. - 19.
2022. 08. 15-19. Lovastábor Szigetbecse
Szigetbecse
Aug. 16. - 21.
Komárom-Esztergom
Aug. 18. - 21.
Németország
Aug. 19. - 21.
2022. 08. 19-21. Országos Hortobágy
Hortobágy
Aug. 19. - 20.
2022. 08. 19-20. Regionális Érd, Simonpuszta
Érd
Aug. 19. - 21.
2022. 08. 19-21. Regionális Tamási
Tamási
Aug. 19.
Füzesgyarmat
Aug. 19. - 21.
Kaposvár
Aug. 19. - 21.
2022. 08. 19-21. AK - CCI3*-S Kaposvár
Kaposvár
Aug. 19. - 21.
Kiskunfélegyháza
Aug. 20. - 21.
2022. 08. 20-21. Országos Kiskunhalas
Kiskunhalas
Aug. 20.
2022. 08. 20. CAN-C, CAN-D Cserkeszőlő
Cserkeszőlő
Aug. 20.
2022. 08. 20. CAN-C, CAN-D Farkasgyepű
Farkasgyepű
Aug. 20.
Kásád
Aug. 20.
2022. 08. 20. CAN-C Nagygeresd
Nagygeresd
Aug. 20.
2022. 08. 20. CAN-C, CAN-D Orosháza
Orosháza
Aug. 20.
2022. 08. 20. MLSZSZ Kisújszállás
Kisújszállás
Aug. 20.
Sződliget
Aug. 20.
2022. 08. 20. Szmrecsányi kánság Barnag
Barnag
Aug. 20.
2022. 08. 20. Előfutam Lendva, Szlovénia
Szlovénia
Aug. 20.
Ópusztaszer
Aug. 21.
Káloz
Aug. 21.
2022. 08. 21. CAN-C, CAN-D Kisújszállás
Kisújszállás
Aug. 21.
Újlengyel
Aug. 21.
2022. 08. 21. Faragó törzs Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely
Aug. 21. Gyenesdiás - Festetics Vágta - 2022. 08. 21. - Nemzeti Vágta Gyenesdiás
Aug. 24. - 28.
Pilisjászfalu
Aug. 25. - 28.
2022. 08. 25-28. Nemzetközi Wiener Neustadt (AUT)
Ausztria
Aug. 25. - 28.
Szilvásvárad
Aug. 26. - 28.
Budapest VIII.
Aug. 26. - 28.
2022. 08. 26-28. Országos Kecskemét
Kecskemét
Aug. 26. - 27.
Tápiószőlős
Aug. 27.
2022. 08. 27. CAN-C Hercegszántó
Hercegszántó
Aug. 27.
2022. 08. 27. CAN-C Magyarszerdahely
Magyarszerdahely
Aug. 27.
2022. 08. 27. CAN-C Sárkeresztúr
Sárkeresztúr
Aug. 27.
2022. 08. 27. AK - A0 Ravazd
Ravazd
Aug. 27.
Tiszakécske
Aug. 27.
Törökszentmiklós
Aug. 27.
Gomba
Aug. 27.
Pörböly
Aug. 27.
Fejér
Aug. 27.
Kecskemét
Aug. 28.
Ravazd
Aug. 28.
Nyírbátor
Aug. 28. -
Szept. 3.
2022. 08. 28. - 09. 03. Attila túra Ópusztaszer
Ópusztaszer
Szept. 1. - 4.
2022.09.01-04. Kiemelt Szilvásvárad
Szilvásvárad
Szept. 1. - 4.
2022. 09. 01-04. Nemzetközi Baborowko (POL)
Lengyelország
Szept. 1. - 4.
Budapest X.
Szept. 1. - 4.
Svájc
Szept. 3. - 4.
2022. 09. 03-04. CDN-B Budapest
Budapest XVI.
Szept. 3.
2022. 09. 03. Regionális Balástya
Balástya
Szept. 3.
2022. 09. 03. Regionális Dunaharaszti
Dunaharaszti
Szept. 3. - 4.
2022. 09. 03-04. Regionális Tamási
Tamási
Szept. 3.
Csomád
Szept. 3.
Kiskunhalas
Szept. 3.
2022. 09. 03. Fischnaller törzs Niederkreuzstetten (AUT)
Ausztria
Szept. 3.
Szomód
Szept. 4.
Balástya
Szept. 8. - 11.
2022. 09. 08-11. Nemzetközi Ermelo (NED)
Hollandia
Szept. 8. - 11.
2022. 09. 08-11. Nemzetközi Warsaw (POL)
Lengyelország
Szept. 8. - 11.
Szlovákia
Szept. 9. - 11.
2022. 09. 09-11. Országos Balatonvilágos
Balatonvilágos
Szept. 9. - 11.
Budapest
Szept. 10. - 11.
Kaposvár
Szept. 10.
Cece
Szept. 10.
Lébény
Szept. 10.
2022. 09. 10. CAN-C, CAN-D Maroslele
Maroslele
Szept. 10.
Sarkad
Szept. 10.
2022. 09. 10. CAN-C Szentgyörgyvár
Szentgyörgyvár
Szept. 10.
Kömlőd
Szept. 10.
Nyíregyháza
Szept. 10.
Kenderes
Szept. 10.
Tiszakécske
Szept. 10.
2022. 09. 10. Nagy törzs Székesfehérvár
Székesfehérvár
Szept. 10.
Sarkad
Szept. 11.
2022. 09. 11. Regionális Mórahalom
Mórahalom
Szept. 11.
2022. 09. 11. CAN-C Baktalórántháza
Baktalórántháza
Szept. 11.
Miskolc
Szept. 11.
Ócsa
Szept. 14. - 18.
Ausztria
Szept. 14. - 18.
Szlovákia
Szept. 15. - 18.
Szept. 16. - 18.
2022. 09. 16-18. Országos Bábolna
Bábolna
Szept. 16. - 18.
2022. 09. 16-18. Országos Kecskemét
Kecskemét
Szept. 16. - 18.
Szilvásvárad
Szept. 17. - 24.
2022. 09. 17. - 09. 24. Duna-Tisza túra, Akhal Ménes Ópusztaszer
Ópusztaszer
Szept. 17. - 18.
2022. 09. 17-18. Regionális Érd, Simonpuszta
Érd
Szept. 17.
Csorvás
Szept. 17.
2022. 09. 17. CAN-C Hegyhátszentjakab
Hegyhátszentjakab
Szept. 17.
Perkáta
Szept. 17.
2022. 09. 17. AK - CCN** Mátészalka
Mátészalka
Szept. 17.
Dunavarsány
Szept. 17.
2022. 09. 17. Kassai kánság Kaposmérő
Kaposmérő
Szept. 17.
2022. 09. 17. Piroska törzs Pápa
Pápa
Szept. 18.
2022. 09. 18. Sereghy törzs Komárom (SVK)
Szlovákia
Szept. 18.
2022. 09. 18. Faragó törzs Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely
Szept. 21. - 25.
Olaszország
Szept. 22. - 25.
Szept. 23. - 25.
Országos
Szept. 23. - 25.
Szilvásvárad
Szept. 23. - 25.
Balatonvilágos
Szept. 23. - 25.
Budapest
Szept. 23. - 25.
Tamási
Szept. 24.
Kondoros
Szept. 24. - 25.
2022. 09. 24-25. CAN-C, CAN-D Tolna-Mözs
Tolna
Szept. 24.
Törökszentmiklós
Szept. 24.
Érd
Szept. 24.
Gomba
Szept. 24.
Pápa
Szept. 24.
2022. 09. 24. Bodnár törzs Debrecen
Debrecen
Szept. 30. -
Okt. 2.
Fót
Szept. 30. -
Okt. 2.
2022. 09. 30. - 10. 02. CDN-A Fót
Fót
Szept. 30. -
Okt. 2.
Kaposvár
Szept. 30. -
Okt. 2.
2022. 09. 30. - 10. 02. Országos Kecskemét
Kecskemét
Okt. 1. - 2.
Budapest
Okt. 1.
Sárkeresztúr
Okt. 1.
2022. 10. 01. AK - A0 Ravazd
Ravazd
Okt. 1.
Dunavarsány
Okt. 1.
Csomád
Okt. 1. - 2.
2022. 10. 1-2. Nemzeti Vágta döntő Budapest
Budapest XIV.
Okt. 2.
Ravazd
Okt. 2.
Ócsa
Okt. 6. - 9.
Szilvásvárad
Okt. 7. - 9.
Balatonvilágos
Okt. 7. - 9.
Érd
Okt. 7. - 9.
2022. 10. 07-09. Országos - AK - CCN***-S Bábolna
Bábolna
Okt. 8. - 9.
Csongrád
Okt. 8. - 9.
2022. 10. 08-09. Országos Bajnokság Budapest
Budapest
Okt. 8.
Cece
Okt. 8.
Gomba
Okt. 8.
2022. 10. 08. Kassai kánság Kaposmérő
Kaposmérő
Okt. 9.
Miskolc
Okt. 12. - 16.
Lengyelország
Okt. 15. - 16.
2022. 10. 15-16. Országos Kiskunhalas
Kiskunhalas
Okt. 16.
Magyarország
Okt. 22.
Újlengyel
Okt. 22.
Bábolna
Okt. 26. - 30.
2022. 10. 26-30. Nemzetközi Pau (FRA)
Okt. 26. - 30.
2022. 10. 26-30. Nemzetközi Lyon (FRA)
Okt. 27. - 30.
Lengyelország
Okt. 29.
Debrecen
Nov. 3. - 6.
2022. 11. 03-06. Nemzetközi Ebreichsdorf (AUT)
Ausztria
Nov. 4. - 6.
2022. 11. 04-06. Nemzetközi Maastricht (NED)
Hollandia
Nov. 9. - 13.
2022. 11. 09-13. Nemzetközi Stuttgart (GER)
Németország
Nov. 10. - 13.
2022. 11. 10-13. Nemzetközi Warsaw (POL)
Lengyelország
Nov. 11. - 13.
Szlovákia
Nov. 12.
Újlengyel
Nov. 16. - 20.
2022. 11. 16-20. Nemzetközi Praha (CZE)
Csehország
Nov. 24. - 27.
2022. 11. 24-27. Nemzetközi Stockholm (SWE)
Svédország
Dec. 4.
Balástya
Dec. 4.
Balástya
Dec. 8. - 11.
Ausztria
Dec. 8. - 11.
2022. 12. 08-11. Nemzetközi Genf (SUI)
Svájc
Dec. 14. - 19.
2022. 12. 14-19. Nemzetközi London - Excel (GBR)
Egyesült Királyság
Dec. 15. - 18.
2022. 12. 15-18. Nemzetközi Poznan (POL)
Lengyelország
Dec. 26. - 30.
2022. 12. 26-30. Nemzetközi Mechelen (BEL)


ARCHÍVUM - LEZAJLOTT LOVAS RENDEZVÉNYEK


Júl. 3. Zamárdi - CAN-C - 2022. 07. 03. - Fogathajtás Zamárdi
Júl. 3. Miskolc - Hejőmenti Lp - MLSZSZ - 2022. 07. 03. - Szabadidőlovas Miskolc
Júl. 2. - 3. Balatonvilágos - CDN-A*/B - 2022. 07. 02-03. - Díjlovaglás Balatonvilágos
Júl. 2. - 3. Topolcianky (SVK) - CAN-H1, H2 - 2022. 07. 02-03. - Fogathajtás Szlovákia
Júl. 2. Mezőszilas - CAN-C - éjszakai - 2022. 07. 02. - Fogathajtás Mezőszilas
Júl. 2. Törökszentmiklós - MLSZSZ - 2022. 07. 02. - Szabadidőlovas Törökszentmiklós
Júl. 2. Újlengyel - Gidrán Major - MLSZSZ - 2022. 07. 02. - Szabadidőlovas Újlengyel
Júl. 2. Ócsa - MLSZSZ - 2022. 07. 02. - Szabadidőlovas Ócsa
Júl. 2. Iván - Iváni Vágta - 2022. 07. 02. - Nemzeti Vágta Iván
Júl. 1. - 3. Kecskemét - Országos - 2022. 07. 01-03. - Díjugratás Kecskemét
Júl. 1. - 2. Abony - CAN-C, CAN-D - éjszakai - 2022. 07. 01-02. - Fogathajtás Abony
Júl. 1. - 3. Budapest - 100. Magyar Derby és Divat Fesztivál - 2022. 07. 1-3. Budapest X.
Jún. 30. -
Júl. 3.
St. Margarethen (AUT) - CDI3*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 - 2022. 06. 30. - 07. 03. - Díjlovaglás Ausztria
Jún. 29. -
Júl. 2.
Budapest (HUN) - Nemzeti Lovarda - CSIO 3*-W - 2022. 06. 29. - 07. 02. - Díjugratás Budapest VIII.
Jún. 28. -
Júl. 3.
Wr.Neustad (AUT) - CSI2*CSIYh - 2022. 06. 28. - 07. 03. - Díjugratás Ausztria
Jún. 28. -
Júl. 3.
Aachen (GER) - CAIO4*-H4 WCupQ - 2022. 06. 28. - 07. 03. - Fogathajtás Németország
Jún. 27. -
Júl. 1.
Itt-alvós lovas tábor (12-16 éveseknek) - 2022. 06. 27. - 07. 01. Sopron
Jún. 26. Zsombó - Regionális - 2022. 06. 26. - Díjugratás Zsombó
Jún. 26. Pápateszér - MLSZSZ - 2022. 06. 26. - Szabadidőlovas Pápateszér
Jún. 25. Ajka - CDN-B - Magyar imre Emlékverseny 2. forduló - 2022. 06. 25. - Díjlovaglás Ajka
Jún. 25. - 26. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 06. 25-26. - Díjugratás Érd
Jún. 25. - 26. Hűségtúra a HŰSÉG FALVAIBAN Szombathely
Jún. 25. Monor - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 25. - Fogathajtás Monor
Jún. 25. Törökszentmiklós - Deák Csilla - MLSZSZ - 2022. 06. 25. - Szabadidőlovas Törökszentmiklós
Jún. 25. Mindszent - MLSZSZ - 2022. 06. 25. - Szabadidőlovas Mindszent
Jún. 25. Újlengyel - Gidrán Major - MLSZSZ - 2022. 06. 25. - Szabadidőlovas Újlengyel
Jún. 25. Gomba - MLSZSZ - 2022. 06. 25. - Szabadidőlovas Gomba
Jún. 25. Kiskunhalas - Hirling József Lovaspark - MLSZSZ - 2022. 06. 25. - Szabadidőlovas Kiskunhalas
Jún. 25. - 26. Gyűrűs - MLSZSZ - 2022. 06. 25-26. - Szabadidőlovas Gyűrűs
Jún. 25. Dunaszerdahely - Felvidéki Vágta - 2022. 06. 25. - Nemzeti Vágta Szlovákia
Jún. 24. - 26. Brno (CZE) - CDI3*, [CDI-W], CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 - 2022. 06. 24-26. - Díjlovaglás Csehország
Jún. 24. - 26. Szilvásvárad - Országos - 2022. 06. 24-26. - Díjugratás Szilvásvárad
Jún. 24. - 26. Kiskunfélegyháza - Fekete Lovastanya - 2022. 06. 24-26. - Országos Bajnokság és Amatőr Western versenysorozat Kiskunfélegyháza
Jún. 24. - 26. Balatonvilágos - Hungarian Future Stars - 2022. 06. 24-26. - Díjugratás Balatonvilágos
Jún. 24. - 26. Bögöte-CAN-B, CAN-C, H1, H2, Ifjúsági-2022. 06. 24-26.-Fogathajtás Bögöte
Jún. 24. - 25. Mezőtúr - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 24-25. - Fogathajtás Mezőtúr
Jún. 24. - 26. Aachen (GER) - CHIO - 2022. 06. 24-26. - Lovastorna Németország
Jún. 23. - 26. Ebreichsdorf (AUT) - CSI1*CSIO3*,CSIYH1* - 2022. 06. 23-26. - Díjugratás Ausztria
Jún. 23. - 26. Pleternica (CRO) - CAI2*-HP1, HP2, CAI3*-H1, H2 - 2022. 06. 23-26. - Fogathajtás Horvátország
Jún. 22. - 26. Olomouc (CZE) - CSI3*-WCSIJU25,CSIYH1* - 2022. 06. 22-26. - Díjugratás Csehország
Jún. 22. - 26. Strzegom (POL) - CCI4*-L, CCIO4*-NC-S, CCI3*-L, CCI3*-S, CCI2*-L, CCI2*-S, CCI1*-Intro, CCIY3*-S, CCIJ2*-S, CCIP2-S - 2022. 06. 22-26. - Lovastusa Lengyelország
Jún. 20. - 24. Szigetbecse - Becsei Lovasudvar - Lovastábor - 2022. 06. 20-24. Szigetbecse
Jún. 19. Nádasd - MLSZSZ - 2022. 06. 19. - Szabadidőlovas Nádasd
Jún. 19. Komárom (SVK) - Sereghy törzs - 2022. 06. 19. - Lovasíjászat Szlovákia
Jún. 18. Pilisjászfalu - CDN-B - 2022. 06. 18. - Díjlovaglás Pilisjászfalu
Jún. 18. Kondoros - CAN-D - éjszakai - 2022. 06. 18. - Fogathajtás Kondoros
Jún. 18. - 19. Tolna-Mözs - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 18-19. - Fogathajtás Tolna
Jún. 18. Uraiújfalu - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 18. - Fogathajtás Uraiújfalu
Jún. 18. Győrzámoly - AK-A0-A - 2022. 06. 18. - Lovastusa Győrzámoly
Jún. 18. Szentendre - Hunkadombi Lovarda - MLSZSZ - 2022. 06. 18. - Szabadidőlovas Szentendre
Jún. 18. Lovas - MLSZSZ - 2022. 06. 18. - Szabadidőlovas Lovas
Jún. 18. Barnag - Szmrecsányi kánság - 2022. 06. 18. - Lovasíjászat Barnag
Jún. 17. - 19. Budapest - Országos - Nemzeti Lovarda - 2022. 06. 17-19. - Díjugratás Budapest VIII.
Jún. 17. - 19. Kaposvár - Regionális - Pannon Lovasakadémia - 2022. 06. 17-19. - Díjugratás Kaposvár
Jún. 17. - 19. Mezőhegyes - Mén-Kanca verseny - 2022. 06. 17-19. - Díjugratás Mezőhegyes
Jún. 17. - 19. Solt - Nemzetközi verseny és Országos bajnoki forduló - 2022. 06. 17-19. - Távlovas Solt
Jún. 17. - 18. Sepsiszentgyörgy - Székely Vágta - 2022. 06. 17-18. - Nemzeti Vágta Románia
Jún. 17. - 19. Hidegség - Nyílt és ingyenes díjlovas edzőtábor - 2022. 06. 17-19. - Díjlovaglás Hidegség
Jún. 16. - 19. Ebreichsdorf (AUT) - CSI1*,2*,CSIChJ,CSIYH1* - 2022. 06. 16-19. - Díjugratás Ausztria
Jún. 16. - 19. Praha (CZE) - CSIO3*-W, CSIYH1* - 2022. 06. 16-19. - Díjugratás Csehország
Jún. 16. - 19. Poznan (POL) - CSI1*4*CSIYh - 2022. 06. 16-19. - Díjugratás Lengyelország
Jún. 16. - 19. Poznan Wola (POL) - CAI3*-H4 - 2022. 06. 16-19. - Fogathajtás Lengyelország
Jún. 16. - 19. Bugac (HUN) - CAI2*-HP1, HP2, P4, CAI3*-H4 WCupQ - 2022. 06. 16-19. - Fogathajtás Bugac
Jún. 15. - 19. Gorla Minore (ITA) - CSIO3*-NC EEF RQ - 2022. 06. 15-19. - Díjugratás Olaszország
Jún. 15. - 19. Altenfelden (AUT) - CAI2*-P1, HP2, P4, CAI3*-H1, H4 - 2022. 06. 15-19. - Fogathajtás Ausztria
Jún. 15. - 19. Bühl (GER) - CAI2*-P1, P2, P4, CAI3*-H1, Ifjúsági - 2022. 06. 15-19.- Fogathajtás Németország
Jún. 14. - 19. Hagen a. T. W. (GER) - CDIOY, CDIY, CDIJ, CDIOJ, CDICh-A, CDIOCh, CDIOP, CDIP - 2022. 06. 14-19. - Díjlovaglás Németország
Jún. 12. Vasegerszeg - CAN-C - 2022. 06. 12. - Fogathajtás Vasegerszeg
Jún. 12. Ócsa - MLSZSZ - 2022. 06. 12. - Szabadidőlovas Ócsa
Jún. 11. - 12. Kaposvár - CDN-A - Délnyugat Régiós Bajnokság - 2022. 06. 11-12. - Díjlovaglás Kaposvár
Jún. 11. Ócsa - Regionális - 2022. 06. 11. - Díjugratás Ócsa
Jún. 11. Zsana - Regionális - 2022. 06. 11. - Díjugratás Zsana
Jún. 11. Békéscsaba - CAN-C - 2022. 06. 11. - Fogathajtás Békéscsaba
Jún. 11. Veszkény - CAN-C - 2022. 06. 11. - Fogathajtás Veszkény
Jún. 11. Mátészalka - Pincés Lovarda - MLSZSZ - 2022. 06. 11. - Szabadidőlovas Mátészalka
Jún. 11. Törökszentmiklós - Pólik Lovasudvar - MLSZSZ - 2022. 06. 11. - Szabadidőlovas Törökszentmiklós
Jún. 11. Érd - Simonpuszta - MLSZSZ - 2022. 06. 11. - Szabadidőlovas Érd
Jún. 11. Baja - MLSZSZ - 2022. 06. 11. - Szabadidőlovas Baja
Jún. 11. Székesfehérvár - Nagy törzs - 2022. 06. 11. - Lovasíjászat Székesfehérvár
Jún. 11. Vácduka - Vácdukai Vágta - 2022. 06. 11. - Nemzeti Vágta Vácduka
Jún. 10. - 12. Samorin (SVK) - CDI3*, [CDI-W], CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25, CDIAm - 2022. 06. 10-12. - Díjlovaglás Szlovákia
Jún. 10. - 12. Tamási - Országos - 2022. 06. 10-12. - Díjugratás Tamási
Jún. 10. - 12. Villach (AUT) - CSI2*,5*,CSIYH1* - 2022. 06. 10-12. - Díjugratás Ausztria
Jún. 10. - 12. Bábolna (HUN) - CSI**W, CSIYH, CSICh, CSIP, CSIU-25, CSI* - 2022. 06. 10-12. - Díjugratás Bábolna
Jún. 9. - 12. Valkenswaard (NED) - CAI3*-H2, CAI3*-H4 WCupQ - 2022. 06. 09-12. - Fogathajtás Hollandia
Jún. 9. - 12. Samorin (SVK) - CVI - 2022. 06. 09-12. - Lovastorna Szlovákia
Jún. 8. - 12. Gorla Minore (ITA) - CSI1*3*CSIYh1* - 2022. 06. 08-12. - Díjugratás Olaszország
Jún. 6. Koroncó - MLSZSZ - 2022. 06. 06. - Szabadidőlovas Koroncó
Jún. 5. Jászfényszaru - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 05. - Fogathajtás Jászfényszaru
Jún. 5. Zalabaksa - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 05.- Fogathajtás Zalabaksa
Jún. 5. Ravazd - MLSZSZ - 2022. 06. 05. - Szabadidőlovas Ravazd
Jún. 5. Mikepércs - MLSZSZ - 2022. 06. 05. - Szabadidőlovas Mikepércs
Jún. 5. Dunaharaszti - MLSZSZ - 2022. 06. 05. - Szabadidőlovas Dunaharaszti
Jún. 5. Hódmezővásárhely - Faragó törzs - 2022. 06. 05. - Lovasíjászat Hódmezővásárhely
Jún. 4. - 5. Budapest - CDN-B - 2022. 06. 04-05. - Díjlovaglás Budapest XVI.
Jún. 4. - 5. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 06. 04-05. - Díjugratás Érd
Jún. 4. Jákó - CAN-C - 2022. 06. 04. - Fogathajtás Jákó
Jún. 4. Kölesd - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 04. - Fogathajtás Kölesd
Jún. 4. Soponya - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 04. - Fogathajtás Soponya
Jún. 4. Mikepércs - AK-A0-A - 2022. 06. 04. - Lovastusa Mikepércs
Jún. 4. Ravazd - AK - A0 - 2022. 06. 04. - Lovastusa Ravazd
Jún. 4. Szomód - Sólyomvölgy - Brázik törzs - 2022. 06. 04. - Lovasíjászat Szomód
Jún. 3. - 5. Balatonvilágos - Regionális - 2022. 06. 03-05. - Díjugratás Balatonvilágos
Jún. 3. - 5. Hortobágy - Országos - 2022. 06. 03-05. - Díjugratás Hortobágy
Jún. 3. - 5. Kiskunhalas - Országos - 2022. 06. 03-05. - Díjugratás Kiskunhalas
Jún. 3. - 6. St. Margarethen (AUT) - CAI2*-P1, HP2, CAI3*-H1, Ifjúsági - 2022. 06. 03-06. - Fogathajtás Ausztria
Jún. 3. - 4. Tiszakécske - CAN-C, CAN-D - 2022. 06. 03-04. - Fogathajtás Tiszakécske
Jún. 3. - 6. Stadl Paura (AUT) - CVIO - 2022. 06. 03-06. - Lovastorna Ausztria
Jún. 2. - 5. Saumur (FRA) - CAI2*/3*-HP1, HP2, P4, CAI3*-H4 WCupQ - 2022. 06. 02-05. - Fogathajtás
Jún. 2. - 5. Vecsés (HUN) - CAI2*-H1, H2, CAI3*-H4 WCupQ, CAI2*-H4, CAI3*-H1, H2 - 2022. 06. 02-05. - Fogathajtás Vecsés
Jún. 1. - 5. Zduchovice (CZE) - CSI1*,2*,CSIYH1* - 2022. 06. 01-05. - Díjugratás Csehország
Máj. 31. Kardosrét - Gazdaságbejárás és fajtabemutató - 2022. 05. 31. Veszprém
Máj. 29. Érsekcsanád - CAN-C - 2022. 05. 29. - Fogathajtás Érsekcsanád
Máj. 29. Nagyszentjános - CAN-C - 2022. 05. 29. - Fogathajtás Nagyszentjános
Máj. 29. Nyírbátor - SZLV - 2022. 05. 29. - Szabadidőlovas Nyírbátor
Máj. 29. -
Jún. 4.
ATTILA TÚRA AZ ÓPUSZTASZERI AKHAL MÉNESNÉL - 2022. 05. 29. - 06. 04. Ópusztaszer
Máj. 29. Tiszakécske - MLSZSZ - 2022. 05. 29. - Szabadidőlovas Tiszakécske
Máj. 28. Keszthely - CDN-B - Magyar Imre Emlékverseny 1. forduló - 2022. 05. 28. - Díjlovaglás Keszthely
Máj. 28. - 29. Kaposvár - Regionális - Pannon Lovasakadémia - 2022. 05. 28-29. - Díjugratás Kaposvár
Máj. 28. Fülöpháza - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Fülöpháza
Máj. 28. Jászboldogháza - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Jászboldogháza
Máj. 28. Karád – CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Karád
Máj. 28. Petrikeresztúr - CAN-C - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Petrikeresztúr
Máj. 28. Szentgál - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Szentgál
Máj. 28. Újkígyós - CAN-C - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Újkígyós
Máj. 28. Szentendre - Hunkadombi lovarda - 2022. 05. 28. - Szabadidőlovas Szentendre
Máj. 28. Gomba - MLSZSZ - 2022. 05. 28. - Szabadidőlovas Gomba
Máj. 28. Pápa - MLSZSZ - 2022. 05. 28. - Szabadidőlovas Pápa
Máj. 28. - 29. Balatonvilágos - CDN-A/B - 2022. 05. 28-29. - Díjlovaglás Balatonvilágos
Máj. 28. Szigetbecse - Elő gyereknap - 2022. 05. 28. Szigetbecse
Máj. 28. Fülöp - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 28. - Fogathajtás Fülöp
Máj. 27. - 29. Lipica (SLO) - CDI3*, [CDI-W], CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP - 2022. 05. 27-29. - Díjlovaglás Szlovénia
Máj. 27. - 29. Kecskemét - Országos - 2022. 05. 27-29. - Díjugratás Kecskemét
Máj. 26. - 29. Tsaratsovo (BUL) - CSIOJCh,CSI2*-WCSI1*Yh1* - 2022. 05. 26-29. - Díjugratás
Máj. 26. - 29. Budapest (HUN) - Nemzeti Lovarda - CSI2* Széchenyi - 2022. 05. 26-29. - Díjugratás Budapest VIII.
Máj. 26. - 29. Pisecne nad Dyji (CZE) - CAI2*H1, H2, CAI3*-H1, HP2, H4 WCupQ, J-H1, U25-H1 - 2022. 05. 26-29. - Fogathajtás Csehország
Máj. 26. - 29. Greven-Bockholt (GER) - CAI3*-H1 - 2022. 05. 26-29. - Fogathajtás Németország
Máj. 22. Dunavarsány - Hungária Lovas Major - MLSZSZ - 2022. 05. 22. - Szabadidőlovas Dunavarsány
Máj. 22. Sóskút - CDN-B - 2022. 05. 22. - Díjlovaglás Sóskút
Máj. 22. Békéscsaba - Regionális - 2022. 05. 22. - Díjugratás Békéscsaba
Máj. 21. - 22. Pilisjászfalu - CDN-A/B - 2022. 05. 21-22. - Díjlovaglás Pilisjászfalu
Máj. 21. Domaszék - Regionális - Equest Sport - 2022. 05. 21. - Díjugratás Domaszék
Máj. 21. Kunszentmárton - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 21. - Fogathajtás Kunszentmárton
Máj. 21. Taliándörögd - CAN-C - 2022. 05. 21. - Fogathajtás Taliándörögd
Máj. 21. Viszák - CAN-C - 2022. 05. 21. - Fogathajtás Viszák
Máj. 21. - 22. Kaposvár (HUN) - CVI - 2022. 05. 21-22. - Lovastorna Kaposvár
Máj. 21. Ófehértó - MLSZSZ - 2022. 05. 21. - Szabadidőlovas Ófehértó
Máj. 21. Tiszakécske - MLSZSZ - 2022. 05. 21. - Szabadidőlovas Tiszakécske
Máj. 21. Újlengyel - Gidrán Major - MLSZSZ - 2022. 05. 21. - Szabadidőlovas Újlengyel
Máj. 21. Debrecen - Bodnár törzs - 2022. 05. 21. - Lovasíjászat Debrecen
Máj. 21. Kaposmérő - Kassai kánság - 2022. 05. 21. - Lovasíjászat Kaposmérő
Máj. 21. Szabadka - Vajdasági Vágta - 2022. 05. 21. - Nemzeti Vágta Szerbia
Máj. 20. - 22. Bábolna - Országos - 2022. 05. 20-22. - Díjugratás Bábolna
Máj. 20. - 22. Budapest - Országos - Nemzeti Lovarda - 2022. 05. 20-22. - Díjugratás Budapest VIII.
Máj. 20. - 22. Tamási - Regionális - 2022. 05. 20-22. - Díjugratás Tamási
Máj. 19. - 22. Olomouc (CZE) - CDI3*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25, CDIAm - 2022. 05. 19-22. - Díjlovaglás Csehország
Máj. 19. - 22. Bratislava (SVK) - CSIO3*-NC EEF RQ,CSI1* - 2022. 05. 19-22. - Díjugratás Szlovákia
Máj. 18. - 22. Gorla Minore (ITA) - CSIYH1*,CSI1*2*3* - 2022. 05. 18-22. - Díjugratás Olaszország
Máj. 18. - 22. Pratoni del Vivaro (ITA) - CAI2*/3*-HP1, HP2, HP4- 2022. 05. 18-22. - Fogathajtás Olaszország
Máj. 15. - 21. ATTILA TÚRA AZ ÓPUSZTASZERI AKHAL MÉNESNÉL - 2022. 05. 15-21. Ópusztaszer
Máj. 15. Fót - CDN-B - Furfang lovasudvar - 2022. 05. 15. - Díjlovaglás Fót
Máj. 15. Békéscsaba - CDN-B - 2022. 05. 15. - Díjlovaglás Békéscsaba
Máj. 15. Mórahalom - Regionális - 2022. 05. 15. - Díjugratás Mórahalom
Máj. 15. Pornóapáti - CAN-C - 2022. 05. 15. - Fogathajtás Pornóapáti
Máj. 15. Miskolc - Hejőmenti Lp - MLSZSZ - 2022. 05. 15. - Szabadidőlovas Miskolc
Máj. 14. - 15. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 05. 14-15. - Díjugratás Érd
Máj. 14. Ács - CAN-B, CAN-C - 2022. 05. 14. - Fogathajtás Ács
Máj. 14. Nyíregyháza - Guido LP - MLSZSZ - 2022. 05. 14. - Szabadidőlovas Nyíregyháza
Máj. 14. Csomád - Szilaj Lovas Park - MLSZSZ - 2022. 05. 14. - Szabadidőlovas Csomád
Máj. 14. Székesfehérvár - Nagy törzs - 2022. 05. 14. - Lovasíjászat Székesfehérvár
Máj. 14. Pápa - Piroska törzs - 2022. 05. 14. - Lovasíjászat Pápa
Máj. 14. Bélapátfalva - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 14. - Fogathajtás Bélapátfalva
Máj. 13. - 15. Kiskunfélegyháza - Fekete Lovastanya - ELMARAD - 2022. 05. 13-15. - Országos Bajnokság és Amatőr Western versenysorozat Kiskunfélegyháza
Máj. 13. - 15. Stadl Paura (AUT) - CAI2*-HP1, HP2, HP4, CAI3*-H1 - 2022. 05. 13-15. - Fogathajtás Ausztria
Máj. 13. - 15. Boguslawice (POL) - CAI1*/2*/3* + Ifjúsági és Fiatal lovak - 2022. 05. 13-15. - Fogathajtás Lengyelország
Máj. 13. - 15. Felgyő - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 13-15. - Fogathajtás Felgyő
Máj. 13. - 15. Seregélyes - CAN-C - 2022. 05. 13-15. - Fogathajtás Seregélyes
Máj. 13. - 15. Pécsi kistérség (Husztót) - Országos bajnoki forduló - 2022. 05. 13-15. - Távlovas Husztót
Máj. 12. - 15. Pilisjászfalu (HUN) - CDI4*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 - 2022. 05. 12-15. - Díjlovaglás Pilisjászfalu
Máj. 12. - 15. Samorin (SVK) - CSI2*-W,CSI1*CSIYh1*YJChAm - 2022. 05. 12-15. - Díjugratás Szlovákia
Máj. 12. - 15. Kecskemét - GP 2. - 2022. 05. 12-15. - Díjugratás Kecskemét
Máj. 11. - 15. Windsor (GBR) - CAIO4*-H4 WCupQ - 2022. 05. 11-15. - Fogathajtás Egyesült Királyság
Máj. 8. Csömör - CDN-B - Szedervölgyi Lovarda - 2022. 05. 08. - Díjlovaglás Csömör
Máj. 8. Dunaharaszti - MLSZSZ - 2022. 05. 08. - Szabadidőlovas Dunaharaszti
Máj. 7. Domaszék - Regionális - Equest Sport - 2022. 05. 07. - Díjugratás Domaszék
Máj. 7. Dunaharaszti - Regionális - 2022. 05. 07. - Díjugratás Dunaharaszti
Máj. 7. Tatabánya-Síkvölgy - Regionális - 2022. 05. 07. - Díjugratás Tatabánya
Máj. 7. Egervár - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 07. - Fogathajtás Egervár
Máj. 7. Hódmezővásárhely - CAN-C - 2022. 05. 07. - Fogathajtás Hódmezővásárhely
Máj. 7. Pér - CAN-C, CAN-D - 2022. 05. 07. - Fogathajtás Pér
Máj. 7. Tököl - CAN-C - 2022. 05. 07. - Fogathajtás Tököl
Máj. 7. Pér - MLSZSZ - 2022. 05. 07. - Szabadidőlovas Pér
Máj. 7. Pilis - MLSZSZ - 2022. 05. 07. - Szabadidőlovas Pilis
Máj. 7. Érd - Simonpuszta - MLSZSZ - 2022. 05. 07. - Szabadidőlovas Érd
Máj. 7. Csömör - Szedervölgyi Lovarda - MLSZSZ - 2022. 05. 07. - Szabadidőlovas Csömör
Máj. 7. Niederkreuzstetten (AUT) - Fischnaller törzs - 2022. 05. 07. - Lovasíjászat Ausztria
Máj. 6. Hódmezővásárhely - Alföldi Állattenyésztési Napok - 2022. 05. 06. - Díjugratás Hódmezővásárhely
Máj. 6. - 8. Szilvásvárad - Országos - 2022. 05. 06-08. - Díjugratás Szilvásvárad
Máj. 6. - 8. Kaposvár (HUN) - CCI1*-Intro, CCI2*-L, CCI2*-S, CCI3*-S - 2022. 05. 06-08. - Lovastusa Kaposvár
Máj. 6. - 8. Budapest - Kincsem + Tavaszi Lóverseny és Food Truck Show - 2022. 05. 06-08. Budapest X.
Máj. 5. - 8. Mariakálnok (HUN) - CDIO3*-NC, [CDI-W], CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIOU25 - 2022. 05. 05-08. - Díjlovaglás Máriakálnok
Máj. 5. - 8. Samorin (SVK) - CSI2*,CSI1*Yh1*CSIY25JChAm - 2022. 05. 05-08. - Díjugratás Szlovákia
Máj. 5. - 8. Lamprechtshausen (AUT) - CSIOChJY,CSIU25 - 2022. 05. 05-08. - Díjugratás Ausztria
Máj. 5. - 8. Kaposvár - AK - CCI3*-S - 2022. 05. 05-08. - Lovastusa Kaposvár
Máj. 4. - 8. Montefalco (ITA) - CSI1*3*4*CSIYh1* - 2022. 05. 04-08. - Díjugratás Olaszország
Máj. 1. Marcali - Lókpuszta - CAN-C - 2022. 05. 01. - Fogathajtás Marcali
Máj. 1. Orosháza - CAN-C - 2022. 05. 01. - Fogathajtás Orosháza
Máj. 1. Ócsa - MLSZSZ - 2022. 05. 01. - Szabadidőlovas Pest
Máj. 1. Győr, Gyirmót - Regionális - 2022. 05. 01. - Díjugratás Győr
Ápr. 30. -
Máj. 7.
Ópusztaszer - Duna-Tisza túra - Ópusztaszer Akhal Ménes - 2022. 04. 30. - 05. 07. Ópusztaszer
Ápr. 30. -
Máj. 1.
Máriakálnok - CDN-A*/B - 2022. 04. 30. - 05. 01. - Díjlovaglás Máriakálnok
Ápr. 30. Kaposvár - CDN-B* - Délnyugat Régiós Bajnokság - 2022. 04. 30. - Díjlovaglás Kaposvár
Ápr. 30. Ócsa - Regionális - 2022. 04. 30. - Díjugratás Ócsa
Ápr. 30. Zsombó - Regionális - 2022. 04. 30. - Díjugratás Zsombó
Ápr. 30. -
Máj. 1.
Szilvásvárad - II. minősítő - 2022. 04. 30. - 05. 01. - Lovastorna Szilvásvárad
Ápr. 30. Mátészalka - Főnix Park - MLSZSZ - 2022. 04. 30. - Szabadidőlovas Mátészalka
Ápr. 30. Jászkarajenő - MLSZSZ - 2022. 04. 30. - Szabadidőlovas Jászkarajenő
Ápr. 30. -
Máj. 1.
Szigetbecse - Becsei Lovasudvar és Állatsimogató - 2022. 04. 30. - 05. 01. Szigetbecse
Ápr. 29. -
Máj. 1.
Balatonvilágos - Országos - 2022. 04. 29. - 05. 01. - Díjugratás Balatonvilágos
Ápr. 29. -
Máj. 1.
Kiskunhalas (HUN) - CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh, CSIP,CSIU25 - 2022. 04. 29. - 05.01. - Díjugratás Kiskunhalas
Ápr. 28. -
Máj. 1.
St. Margarethen (AUT) - CDI3*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 - 2022. 04. 28. - 05. 01. - Díjlovaglás Ausztria
Ápr. 28. -
Máj. 1.
Lamprechtshausen (AUT) - CSI1*,2*CSIChJU25,CSIYH1* - 2022. 04. 28. - 05.01. - Díjugratás Ausztria
Ápr. 28. -
Máj. 1.
Mezőhegyes (HUN) - CAI2*- HP1, HP2, HP4, CAI-Ifjúsági, Fiatal ló kategóriák - 2022. 04. 28. - 05. 01. - Fogathajtás Mezőhegyes
Ápr. 24. Hortobágy - Regionális - 2022. 04. 24. - Díjugratás Hortobágy
Ápr. 24. Hortobágy - Hortobágyi Fiatal Fogatlovak Versenye - 2022. 04. 24. - Fogathajtás Hortobágy
Ápr. 24. Békéscsaba - Regionális - 2022. 04. 24. - Díjugratás Békéscsaba
Ápr. 23. - 24. Budapest - János vitéz - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 04. 23-24. Budapest X.
Ápr. 23. - 24. Szilvásvárad - CDN-A - Északkelet Régiós Bajnokság - 2022. 04. 23-24. - Díjlovaglás Szilvásvárad
Ápr. 23. - 24. Kaposvár - Országos - Pannon Lovasakadémia - 2022. 04. 23-24. - Díjugratás Kaposvár
Ápr. 23. - 24. Érd, Simonpuszta - Regionális - 2022. 04. 23-24. - Díjugratás Érd
Ápr. 23. - 24. Hódmezővásárhely - Dél-Alföldi Lovasudvar - MLSZSZ - 2022. 04. 23-24. - Szabadidőlovas Hódmezővásárhely
Ápr. 23. Újlengyel - Gidrán Major - MLSZSZ - 2022. 04. 23. - Szabadidőlovas Újlengyel
Ápr. 23. Mezőtúr - MLSZSZ - 2022. 04. 23. - Szabadidőlovas Mezőtúr
Ápr. 23. Csót - MLSZSZ - 2022. 04. 23. - Szabadidőlovas Csót
Ápr. 22. - 24. Kecskemét - Országos - 2022. 04. 22-24.- Díjugratás Kecskemét
Ápr. 22. - 24. Stadl Paura (AUT) - CSI1*,2*, CSIU25,CSIYH1* - 2022. 04. 22-24. - Díjugratás Ausztria
Ápr. 22. - 24. Bábolna - AK - CCN** - 2022. 04. 22-24. - Lovastusa Bábolna
Ápr. 21. - 24. Kladruby nad Labem (CZE) - CAI2*-H2, CAI3*-H1, HP2, H4 - 2022. 04. 21-24. - Fogathajtás Csehország
Ápr. 20. - 24. Gorla Minore (ITA) - CSI1*2*3*CSIYh1* - 2022. 04. 20-24. - Díjugratás Olaszország
Ápr. 20. - 24. Zduchovice (CZE) - CSIChJYh1*,CSIOChJY - 2022. 04. 20-24. - Díjugratás Csehország
Ápr. 18. Ópusztaszer - Húsvéti kilovaglás - 2022. 04. 18. (húsvét hétfő) Ópusztaszer
Ápr. 16. - 17. Kiskunhalas - Országos - 2022. 04. 16-17. - Díjugratás Kiskunhalas
Ápr. 16. Gyömrő - MLSZSZ - 2022. 04. 16. - Szabadidőlovas Gyömrő
Ápr. 16. Tolnanémedi - CAN-C H2, CAN-D H2 - 2022. 04. 16. - Fogathajtás Tolnanémedi
Ápr. 16. Győr - CDN-B - GY-M-S Megyei Bajnokság I. forduló - 2022. 04. 16. - Díjlovaglás Győr
Ápr. 16. Debrecen - SZLV - Lovas Akadémia - 2022. 04. 16. - Szabadidőlovas Debrecen
Ápr. 16. Szigetbecse - Húsvéti forgatag - 2022. 04. 16. Szigetbecse
Ápr. 15. Pilisjászfalu - CDN-B - 2022. 04. 15. - Díjlovaglás Pilisjászfalu
Ápr. 14. - 17. Linz-Ebelsberg (AUT) - CSI1*,3*,CSIJ, CSIYH1* - 2022. 04. 14-17. - Díjugratás Ausztria
Ápr. 14. - 17. Bábolna - GP 1. - 2022. 04. 14-17. - Díjugratás Bábolna
Ápr. 14. - 17. Kronenberg (NED) - CAI2*-HP1, HP2, HP4, CAI3*-HP1, HP2, P4 és CAI3*-H4 WCupQ - 2022. 04. 14-17. - Fogathajtás Hollandia
Ápr. 14. - 17. Portogruaro (ITA) - CVI - 2022. 04. 14-17. - Lovastorna Olaszország
Ápr. 13. - 16. Ópusztaszer - Cseppentő Kurzus - 2022. 04. 13-16. Ópusztaszer
Ápr. 13. - 17. Gorla Minore (ITA) - CSIOYJChP - 2022. 04. 13-17. - Díjugratás Olaszország
Ápr. 12. - 17. Stadl Paura (AUT) - CDI4*, CDI1* (A), CDIYH, CDIY, CDIJ, CDIU25 - 2022. 04. 12-17. - Díjlovaglás Ausztria
Ápr. 11. - 17. Arezzo (ITA) - CSI1*2*3*CSIChJPYh - 2022. 04. 11-17. - Díjugratás Olaszország
Ápr. 10. Csömör - CDN-B - Kelemen Csilla lovardája - 2022. 04. 10. - Díjlovaglás Csömör
Ápr. 10. Csömör - Kelemen Csilla Lovardája - MLSZSZ - 2022. 04. 10. - Szabadidőlovas Csömör
Ápr. 10. Gomba - MLSZSZ - 2022. 04. 10. - Szabadidőlovas Gomba
Ápr. 9. - 10. Budapest - Jézus Krisztus Szupersztár helyett Szilaj - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 04. 09-10. Budapest X.
Ápr. 9. - 10. Balatonvilágos - CDN-A*/B - 2022. 04. 09-10. - Díjlovaglás Balatonvilágos
Ápr. 9. Szilvásvárad - CAN-A, CAN-B, CAN-C fedettpályás OB döntő - 2022. 04. 09. - Fogathajtás Szilvásvárad
Ápr. 9. Kaposmérő - Kassai kánság - 2022. 04. 09. - Lovasíjászat Kaposmérő
Ápr. 8. - 10. Kecskemét - Országos - 2022. 04. 08-10. - Díjugratás Kecskemét
Ápr. 8. - 10. Cece - Országos bajnoki forduló - 2022. 04. 8-10. - Távlovas Cece
Ápr. 7. - 10. Bábolna - Országos - 2022. 04. 07-10. - Díjugratás Bábolna
Ápr. 7. - 10. Zakrzow (POL) - CDI3*, CDI2*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 - 2022. 04. 07-10. - Díjlovaglás Lengyelország
Ápr. 6. - 10. Lipcse (GER) - CAI-W döntő - 2022. 04. 06-10. - Fogathajtás Németország
Ápr. 6. - 10. Lipcse (GER) - World Cup Final - 2022. 04. 06-10. - Lovastorna Németország
Ápr. 5. - 10. Samorin (SVK) - CSI1*3*4*CSIYh1* - 2022. 04. 05-10. - Díjugratás Szlovákia
Ápr. 4. - 10. Arezzo (ITA) - CSI1*2*3*4*CSIChJPYH1* - 2022. 04. 04-10. - Díjugratás Olaszország
Ápr. 3. Zsombó - Regionális - 2022. 04. 03. - Díjugratás Zsombó
Ápr. 3. Ócsa - MLSZSZ - 2022. 04. 03. - Szabadidőlovas Ócsa
Ápr. 2. Mezőhegyes - Regionális - 2022. 04. 02. - Díjugratás Mezőhegyes
Ápr. 2. Ócsa - Regionális - 2022. 04. 02. - Díjugratás Ócsa
Ápr. 2. - 3. Kaposvár - I. minősítő - 2022. 04. 02-03. - Lovastorna Kaposvár
Ápr. 2. Csomád - Szilaj Lovas Park - MLSZSZ - 2022. 04. 02. - Szabadidőlovas Csomád
Ápr. 2. - 3. Dunatőkés (SVK) - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2022. 04. 02-03. - Díjugratás Szlovákia
Ápr. 1. - 3. Balatonvilágos - Országos - 2022. 04. 1-3. - Díjugratás Balatonvilágos
Márc. 31. -
Ápr. 4.
Samorin (SVK) - (A,D) CDI4* (A), CDI1* (A), CDIYH (A) - 2022. 03. 31. - 04. 03. - Díjlovaglás Szlovákia
Márc. 29. -
Ápr. 3.
Samorin (SVK) - CSI1*3*4*CSIYh1* - 2022. 03. 29. - 04. 03. - Díjugratás Szlovákia
Márc. 28. -
Ápr. 3.
Arezzo (ITA) - CSI1*,2*,3*CSICHJPYH1* - 2022. 03. 28. - 04. 03. - Díjugratás Olaszország
Márc. 26. - 27. Kaposvár - Regionális - Pannon Lovasakadémia - 2022. 03. 26-27. - Díjugratás Kaposvár
Márc. 26. - 27. Tápiószentmárton - CAN-A, CAN-B, CAN-C fedettpályás verseny - 2022. 03. 26-27. - Fogathajtás Tápiószentmárton
Márc. 25. - 26. Budapest - Aladdin - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 03. 25-26. Budapest X.
Márc. 25. - 27. Budapest - Tattersall CDN-A/B - 2022. 03. 25-27. - Díjlovaglás Budapest VIII.
Márc. 25. - 27. Szilvásvárad - Gyermek, Ifjúsági, Fiatal lovas, Amatőr - Fedettpályás Döntő - 2022. 03. 25-27. - Díjugratás Szilvásvárad
Márc. 24. - 27. Exloo (NED) - CAI2*-HP1, HP2, HP4, CAI3*-HP1, HP2, HP4 - 2022. 03. 24-27. - Fogathajtás Hollandia
Márc. 21. - 27. Arezzo (ITA) - CSI1*,2*,3*CSICHJPYH1* - 2022. 03. 21-27. - Díjugratás Olaszország
Márc. 18. - 20. Budapest - Felnőtt, Fiatal ló - Fedettpályás Döntő - 2022. 03. 18-20. - Díjugratás Budapest VIII.
Márc. 16. - 20. Gorla Minore (ITA) - CSI4*,CSI1*,CSIYH1* - 2022. 03. 16-20. - Díjugratás Olaszország
Márc. 13. Mórahalom - CSM Fedeles Kupa döntő - 2022. 03. 13. - Díjugratás Mórahalom
Márc. 12. - 13. Budapest - Honfoglalás - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 03. 12-13. Budapest X.
Márc. 12. Hortobágy - CAN-A, CAN-B, CAN-C fedettpályás verseny - 2022. 03. 12. - Fogathajtás Hortobágy
Márc. 11. - 13. Motesice (SVK) - CDI3*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP - 2022. 03. 11-13. - Díjlovaglás Szlovákia
Márc. 11. - 13. Balatonvilágos - Indoor Stars - 2022. 03. 11-13. - Díjugratás Balatonvilágos
Márc. 9. - 13. Gorla Minore (ITA) - CSI1*,2*,CSIYH1* - 2022. 03. 09-13. - Díjugratás Olaszország
Márc. 5. -
Ápr. 1.
Vegyél részt lóháton a szürkemarha gulya tavaszi kihajtásán! Ópusztaszer
Márc. 5. - 6. Kaposvár - Országos - Pannon Lovasakadémia - 2022. 03. 05-06. - Díjugratás Kaposvár
Márc. 4. - 6. Ebreichsdorf (AUT) - CSI1*,2*, CSICh,CSIJ,CSIYH1* - 2022. 03. 4-6. - Díjugratás Ausztria
Márc. 3. - 6. Budapest - Nemzeti Lovarda - 2022. 03. 03-06. - Díjugratás Budapest
Márc. 2. - 6. Gorla Minore (ITA) - CSI1*,3*CSIYH - 2022. 03. 2-6. - Díjugratás Olaszország
Febr. 27. Balástya - Farsang Kupa - 2022. 02. 27. Balástya
Febr. 27. Balástya - CSM Fedeles Kupa 2.ford. - 2022. 02. 27. Balástya
Febr. 26. - 27. Budapest - Szilaj - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 02. 26-27. Budapest X.
Febr. 26. - 27. Kaposvár - CDN-A/B - díjlovaglás - 2022. 02. 26-27. Kaposvár
Febr. 26. Debrecen - Debreceni Lovasakadémia Reg.+Felk. - 2022. 02. 26. Debrecen
Febr. 25. - 26. Budapest - MSLT TENYÉSZTŐK HÉTVÉGÉJE - 2022. 02. 25-26. Budapest VIII.
Febr. 25. - 27. Balatonvilágos - Orsz.+Felk.vers. - 2022. 02. 25-27. Balatonvilágos
Febr. 19. - 20. Felvidék, Dunatőkés - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2022. 02. 19-20. Szlovákia
Febr. 19. Hortobágy - Hortobágyi Fedeles fogathajtó verseny - 2022. 02. 19. Hortobágy
Febr. 18. - 20. Budapest - Országos Fedeles Verseny - Nemzeti Lovarda - 2022. 02. 18-20. Budapest VII.
Febr. 18. - 20. Kaposvár - Kiemelt Fedeles verseny - 2022. 02. 18-20. Kaposvár
Febr. 13. -
Jún. 13.
Budapest - A ló háziasítása - Az őslovaktól az ősök lováig - 2022. 02. 16. - 2022. 06. 13. Budapest VIII.
Febr. 12. - 13. Budapest - Rómeó és Júlia - koncert változat - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 02. 12-13. Budapest X.
Febr. 12. - 13. Tápiószentmárton - Fedeles Verseny - 2022. 02. 12-13. Tápiószentmárton
Febr. 12. Gomba - Szabadidős Fedeleskupa Sorozat - 2022. 02. 12. Gomba
Febr. 11. - 13. Balatonvilágos - Orsz.+Felk.vers. - 2022. 02. 11-13. Balatonvilágos
Febr. 4. - 6. Budapest - Országos Fedeles Verseny - Nemzeti Lovarda - 2022. 02. 04-06. Budapest VIII.
Jan. 29. - 30. Kaposvár - Országos+Reg.+Felk. verseny - 2022. 01. 29-30. Kaposvár
Jan. 29. Budapest - MSLT MÉNVIZSGA ELŐSZELEKCIÓ - 2022. 01. 29. Budapest VIII.
Jan. 28. - 30. Kecskemét - ORSZÁGOS +felk. Kecskemét AIRVENT - 2022. 01. 28-30. Kecskemét
Jan. 23. Gyömrő - MLSZSZ - 2022. 01. 23. Gyömrő
Jan. 22. - 23. Budapest - GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B - 2022. 01. 22-23. Budapest VIII.
Jan. 15. Gomba - Szabadidős Fedeles Kupa Sorozat - 2022. 01. 15. Gomba
Jan. 7. - 8. Budapest - Újévi Gála - Nemzeti Lovas Színház - 2022. 01. 07-08. Budapest X.
2021 Dec. 31. Budapest - Ügetőszilveszter - 2021. 12. 31. Budapest X.
2021 Dec. 30. Gyula - Sióréti fedeles fogathajtó verseny - 2021. 12. 30. Gyula
2021 Dec. 18. Debrecen - Debreceni Lovasakadémia Reg.+Felk. - 2021. 12. 18. Debrecen
2021 Dec. 17. - 19. Balatonvilágos - Xmas Challenge OM + felk.vers. - 2021. 12. 17-19. Somogy
2021 Dec. 10. - 12. Kaposvár - Kiemelt Fedeles verseny - 2021. 12. 10-12. Kaposvár
2021 Dec. 10. - 12. Kecskemét - ORSZÁGOS + Felkészítő Kecskemét AIRVENT - 2021. 12. 10-12. Kecskemét
2021 Dec. 5. Balástya - Mikulás Kupa F100-F110NY - 2021. 12. 05. Balástya
2021 Dec. 3. - 5. Budapest - CSI*, CSI**, CSIU25 - 2021. 12. 03-05. Budapest VIII.
2021 Nov. 27. Kaposvár - Díjlovaglás - CDN-B* - 2021. 11. 27. Kaposvár
2021 Nov. 26. - 28. Balatonvilágos - Orsz.+Felk.vers. - 2021. 11. 26-28. Somogy
2021 Nov. 25. - 28. Budapest - NL Országos FP. KIEMELT verseny - 2021. 11. 25-28. Budapest VIII.
2021 Nov. 20. - 21. Kaposvár - Orsz., Reg+Felk Fedeles vers. - 2021. 11. 20-21. Kaposvár
2021 Nov. 20. - 21. Dunatőkés (Felvidék, Szlovákia) - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2021. 11. 20-21. Szlovákia
2021 Nov. 20. Szilvásvárad - Fedeles Fogathajtó verseny - 2021. 11. 20. Szilvásvárad
2021 Nov. 20. Gomba - Szabadidős Fedeles Kupa sorozat - 2021. 11. 20. Gomba
2021 Nov. 19. - 21. Kecskemét - Országos + felkészítő Kecskemét AIRVENT - 2021. 11. 19-21. Kecskemét
2021 Nov. 14. Újlengyel - POSTALOVAS 100 Gidrán Major - Szabadidőlovas – 2021. 11. 14. Újlengyel
2021 Nov. 14. Dunatőkés - MLSZSZ - Szabadidőlovas - 2021. 11. 14. Szlovákia
2021 Nov. 13. - 14. Tápiószentmárton - Fedeles Fogathajtó Verseny - 2021. 11. 13-14. Tápiószentmárton
2021 Nov. 12. - 14. Balatonvilágos - SsangYong Hungarian Masters, díjugratás - 2021. 11. 12-14. Somogy
2021 Nov. 7. Gyömrő - MLSZSZ - 2021. 11. 07. Gyömrő
2021 Nov. 5. - 7. Szilvásvárad - Egri Zoltán Ev Kiemelt Fed. - 2021. 11. 05-07. Heves
2021 Nov. 5. - 7. Kecskemét - ORSZÁGOS +felkészítő Kecskemét AIRVENT - 2021. 11. 05-07. Kecskemét
2021 Okt. 30. - 31. Kaposvár - ORSZ., REG., Felk. Fed. verseny - 2021. 10. 30-31. Kaposvár
2021 Okt. 30. Bábolna - Fogathajtás CAN-C, CAN-D - 2021. 10. 30. Bábolna
2021 Okt. 30. Bábolna - K-E-M és GY-M-S Megyei SZLV díjl., ügy. döntő - 2021. 10. 30. Bábolna
2021 Okt. 30. Ócsa - Halloween kupa - 2021. 10. 30. Ócsa
2021 Okt. 29. - 31. Szilvásvárad - Díjlovas Championatus Döntő - 2021. 10. 29-31. Szilvásvárad
2021 Okt. 29. - 31. Budapest - NL Országos FP. verseny - 2021. 10. 29-31. Budapest VIII.
2021 Okt. 24. Dunaharaszti - Szilágyi Lovasudvar 90-120cm - 2021. 10. 24. Dunaharaszti
2021 Okt. 23. - 24. Dunatőkés - HALL SHOWJUMPING TOUR - 2021. 10. 23-24. Szlovákia
2021 Okt. 23. - 24. Kiskunhalas - Orsz.Min+Felk.+Öregfiúk OB - 2021. 10. 23-24. Kiskunhalas
2021 Okt. 23. Debrecen - Debreceni Lovasakadémia Ákos Ajtony emlékverseny I - 2021. 10. 23. Debrecen
2021 Okt. 23. - 26. Fót - Magyar Lovasterápia Szövetség Alapítvány szakmai találkozó - 2021. 10. 23-26. Fót
2021 Okt. 22. - 24. Izsák - IX. Kolon Kupa - távlovaglás - 2021. 10. 22-24. Izsák
2021 Okt. 22. - 24. Balatonvilágos - Orsz. + felk. vers. - 2021. 10. 22-24. Somogy
2021 Okt. 20. - 24. Budapest - CAN-A H1, H2, H4 OB Döntő / Magyar Derby - 2021. 10. 20-24. Budapest X.
2021 Okt. 16. - 17. Kaposvár - Somogy-Tolna-Baranya MD - 2021. 10. 16-17. Kaposvár
2021 Okt. 16. Hortobágy - CAN-C H2 OB Döntő - 2021. 10. 16. Hortobágy
2021 Okt. 16. - 17. Budapest - I. Szabadidőlovas Döntő - 2021. 10. 16-17. Budapest VIII.
2021 Okt. 15. - 17. Simonpuszta - PM Döntő+Regionális - 2021. 10. 15-17. Érd
2021 Okt. 15. - 17. Bábolna - Lovastusa Országos Bajnokság - 2021. 10. 15-17. Bábolna
2021 Okt. 14. - 17. Pilisjászfalu - Magyar Országos Bajnokság - 2021. 10. 14-17. Pilisjászfalu
2021 Okt. 9. Győr - CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő - 2021. 10. 09. Győr
2021 Okt. 9. Farád - CAN-C Varga János Emlékverseny - 2021. 10. 09. Farád
2021 Okt. 9. Maroslele - CAN-D Fogathajtó verseny - 2021. 10. 09. Maroslele
2021 Okt. 8. - 10. Budapest - XXXVIII.TENYÉSZVERSENY - 2021. 10. 08-10. Budapest VIII.
2021 Okt. 7. - 10. Szilvásvárad - FEI Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága - 2021. 10. 7-10. Szilvásvárad
2021 Okt. 3. Budapest - Szimultán-ugratás, Nemzeti Vágta 400.000 Ft - 2021. 10. 03. Budapest XIV.
2021 Okt. 2. Marhaterelés- 2021. 10. 02. - Ópusztaszer Akhal Ménes Ópusztaszer
2021 Okt. 2. - 3. Budapest - Nemzeti Vágta - 2021. 10. 2-3. Budapest XIV.
2021 Okt. 2. Tápiószentmárton - CAN-C P2, H1 OB DÖNTŐ - 2021. 10. 02. Tápiószentmárton
2021 Okt. 2. - 3. Mórahalom - Csongrád-Csanád Megyei Döntő - 2021. 10. 02-03. Mórahalom
2021 Okt. 1. - 3. Magyar Lovasterápia Szövetség Nemzetközi - Nemzeti Díjlovas Verseny (CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/CDIY/CDIP és CDN-A) - Fót Fót
2021 Okt. 1. - 3. CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP- Fót- Díjlovaglás - 2021. 10. 01.-2021. 10. 03. Fót
2021 Okt. 1. - 3. Kaposvár - Némethy Bertalan REG.DÖNTŐ - 2021. 10. 01-03. Kaposvár
2021 Szept. 29. - 30. Budapest - Díjugratás - Országos Min. - 2021. 09. 29-30. Budapest VIII.
2021 Szept. 25. - 26. Hortobágy - Platthy József Reg. Döntő - 2021. 09. 25-26. Hortobágy
2021 Szept. 25. Kunszentmiklós - XV. Páli Sándor Emlék verseny - 2021. 09. 25. Kunszentmiklós
2021 Szept. 25. - 26. Tolna-Mözs - CAN-C2, P2, D2 - 2021. 09. 25-26. Tolna
2021 Szept. 25. Hódmezővásárhely - Állattenyésztési Napok - Fogathajtás - 2021. 09. 25. Hódmezővásárhely
2021 Szept. 24. - 26. Kecskemét - Máchányszky Gyula REGIONÁLIS DÖNTŐ - 2021. 09. 24-26. Kecskemét
2021 Szept. 24. - 26. Bábolna - K.-Esztergom M-i DU.Döntő + Orsz.Min.v. - 2021. 09. 24-26. Bábolna
2021 Szept. 24. Hortobágy - HBMI Döntő - 2021. 09. 24. Hortobágy
2021 Szept. 24. Hódmezővásárhely - XXVII. Alföldi Állatteny. és Mg. Napok - 2021. 09. 24. Hódmezővásárhely
2021 Szept. 19. Nagycenk - CDN-B - 2021. 09. 19. Nagycenk
2021 Szept. 19. Mórahalom - CDN-B - Délkelet-MO. Régiós Döntő - 2021. 09. 19. Mórahalom
2021 Szept. 19. Nagykőrös - Szabadidős+Regionális 50cm-115cm - 2021. 09. 19. Nagykőrös
2021 Szept. 19. Mezőhegyes - XVI. Kozma Ferenc Kupa - 2021. 09. 19. Mezőhegyes
2021 Szept. 19. Kunhegyes - CAN-C, CAN-D JNSZ Megyei Döntő - 2021. 09. 19. Kunhegyes
2021 Szept. 18. - 25. Duna - Tisza Túra- 2021.09.18-25. - Ópusztaszer Akhal Ménes Ópusztaszer
2021 Szept. 18. - 19. Budapest - CDN-A/B - Közép-MO. Régiós Döntő - 2021. 09. 18-19. Budapest VIII.
2021 Szept. 18. Alsótold - Reg. és Felk. verseny - 2021. 09. 18. Alsótold
2021 Szept. 18. Téglás - Hajdú-Bihar megyei CAN-C DÖNTŐ - 2021. 09. 18. Téglás
2021 Szept. 18. Csorvás - CAN-D Fogathajtó Verseny - 2021. 09. 18. Csorvás
2021 Szept. 18. Cece - CAN-C Fejér megyei Bajnoki Díjkiosztó - 2021. 09. 18. Cece
2021 Szept. 17. - 19. Szilvásvárad - I. Szilvásvárad Kupa - távlovaglás - 2021. 09. 17-19. Szilvásvárad
2021 Szept. 16. - 19. Le Pin au Haras (FRA) - FEI Pónifogathajtó Világbajnokság - 2021. 09. 16-19.
2021 Szept. 15. - 19. Bábolna - FIAT Díjugrató OB - 2021.09.15-19. Bábolna
2021 Szept. 12. Zamárdi CAN-C H2- 2021.09.12. Zamárdi
2021 Szept. 12. Békéscsaba - CDN-B - Békés Megyei Díjlovas Bajnokság DÖNTŐ - 2021. 09. 12. Békéscsaba
2021 Szept. 12. Simonpuszta - Nemzeti Rendvédelmi és Lovas Hagyományőrző Nap - 2021. 09. 12. Érd
2021 Szept. 12. Balástya - Felk.+REG.90-110cm Aranypatkó Döntő - 2021. 09. 12. Balástya
2021 Szept. 12. Baktalórántháza - Fogathajtó Verseny - 2021. 09. 12. Baktalórántháza
2021 Szept. 11. Mohács CAN-C- 2021.09.11.- Fogathajtás Mohács
2021 Szept. 11. Győrzámoly - AK-AO-A - lovastusa - 2021. 09. 11. Győrzámoly
2021 Szept. 11. - 12. Kaposvár - CDN-A/B, Délnyugat-MO Regionális Döntő - 2021. 09. 11-12. Kaposvár
2021 Szept. 11. Fegyvernek - CAN-C, CAN-D - fogathajtás - 2021. 09. 11. Fegyvernek
2021 Szept. 11. Fürged - CAN-C2 -D2 - fogathajtás - 2021. 09. 11. Fürged
2021 Szept. 11. Pápa - Kassai Lovasíjász Világkupa Forduló - 2021. 09. 11. Pápa
2021 Szept. 10. - 12. Budapest - Országos Verseny Nemzeti Lovarda - 2021. 09. 10-12. Budapest VIII.
2021 Szept. 10. - 12. Szilvásvárad - Szemere Csaba eml.ve. + Baz. MD - 2021. 09. 10-12. Szilvásvárad
2021 Szept. 10. - 12. Balatonvilágos - Fejér és Veszprém megyei döntő - 2021. 09. 10-12. Somogy
2021 Szept. 10. - 12. Budapest - Nemzetközi Lóverseny és Food Truck Show - 2021.09. 10-12. Budapest
2021 Szept. 8. - 12. Kronenberg (NED) - FEI Kettesfogathajtó Világbajnokság - 2021. 09. 08-12. Hollandia
2021 Szept. 5. Győr - CDN-B - 2021. 09. 05. Győr
2021 Szept. 5. Mórahalom - Felk. + Reg. 90-120 cm ny. és Aranypatkó csv. - 2021. 09.05. Mórahalom
2021 Szept. 5. Békéscsaba - Békés Megyei Díjugrató DÖNTŐ - 2021. 09. 05. Békéscsaba
2021 Szept. 4. Pilisjászfalu - CDN-B - díjlovaglás - 2021. 09. 04. Pilisjászfalu
2021 Szept. 4. - 5. Budapest - Cinkota CDN-B* - 2021. 09. 04-05. Budapest XVI.
2021 Szept. 4. - 5. Kaposvár - Regionális verseny - 2021. 09. 4-5. Kaposvár
2021 Szept. 2. - 5. FEI Négyesfogathajtó Európa-bajnokság- 2021.09.02-05.- Budapest
2021 Szept. 1. - 3. Kecskemét AIRVENT - ORSZÁGOS MIN. - 2021. 09. 1-3. Kecskemét
2021 Aug. 29. Pusztaszer - CAN-C, CAN-D - fogathajtás - 2021. 08. 29. Pusztaszer
2021 Aug. 28. Nyírábrányi Fogathajtó verseny- 2021.08.28. Nyírábrány
2021 Aug. 28. - 29. Máriakálnok - CDN-A/B Északnyugat-MO Régiós Döntő - díjlovaglás - 2021. 08. 28-29. Máriakálnok
2021 Aug. 28. Sárkeresztúr - CAN-C - fogathajtás - 2021. 08. 28. Sárkeresztúr
2021 Aug. 27. - 28. Simonpuszta - Regionális 70-120 cm - 2021. 08. 27-28. Érd
2021 Aug. 27. - 28. Tápiószőlős - CAN-C, CAN-D - V. Lovas Baráti Találkozó - fogathajtás - 2021. 08. 27-28. Tápiószőlős
2021 Aug. 26. - 29. Nemzeti Lovarda - FEI Lovastorna Világbajnokság - 2021. 08. 26-29. Budapest VIII.
2021 Aug. 26. - 29. Kecskemét - Grand Prix 3. forduló AIRVENT - díjugratás - 2021. 08. 26-29. Kecskemét
2021 Aug. 21. Kassai Lovasíjász Verseny- Szmrecsányi kánság - Barnag- 2021.08.21. Barnag
2021 Aug. 20. Szántóverseny- 2021.08.20.- Nagyhalász, Homoktanya Szabolcs-Szatmár-Bereg
2021 Aug. 20. - 21. SOMOSKŐÚJFALU Platthy József emlékverseny 2021. 08.20-21 Nógrád
2021 Aug. 20. - 22. Kaposvár Tanintézeti Bajnokság - 2021.08. 20-22.- Lovastusa Kaposvár
2021 Aug. 20. Ünnepi Csikóchampionátus - Budapest, Nemzeti Lovarda - 2021. 08. 20. Pest
2021 Aug. 15. Kassai Lovasíjász Verseny- Faragó törzs - Hódmezővásárhely- 2021.08.15 Hódmezővásárhely
2021 Aug. 14. IV. Mádi Fogathajtó Verseny- 2021. 08. 14. Mád
2021 Aug. 14. Zalalövő CAN-C Akadályhajtás, vadászhajtás- 2021.08.14. Zalalövő
2021 Aug. 14. - 15. Western-Reining Országos Bajnokság IV. forduló- Monorierdő- 2021. 08. 14.-2021. 08. 15. Monorierdő
2021 Aug. 13. - 15. Szilvásvárad Korosztályos Championatus II. 2021. 08. 13-15.- Szilvásvárad Szilvásvárad
2021 Aug. 13. - 15. Ősök Napja 2021.08.13-15.- Bugac Bugac
2021 Aug. 8. Romhány CAN-C, CAN-D- Fogathajtás- 2021.08.08. Romhány
2021 Aug. 7. - 8. Simonpuszta Regionális verseny 70-120cm - 2021.08.07.-08. Pest
2021 Aug. 7. Nagycserkeszi Fogathajtó Verseny- 2021.08.07. Nagycserkesz
2021 Aug. 7. Túrony CAN-C2- Fogathajtás- 2021.08.07. Túrony
2021 Aug. 7. - 8. Szilvásvárad CDN-A JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY- 2021.08.07.-08. Szilvásvárad
2021 Aug. 1. Békéscsaba Regionális 90-125 cm bajnoki forduló- 2021.08.01. Békéscsaba
2021 Aug. 1. Mezőcsát CAN-C, CAN-D | Kuli Sándor Emlékverseny- Fogathajtás- 2021. 08.01. Mezőcsát
2021 Júl. 31. Hajdúszoboszló CDN-B Hajdúszoboszlói Lovas Napok- Díjlovaglás- 2021.07.31. Magyarország
2021 Júl. 31. Hajdúszoboszlói Fogathajtó Verseny- 2021.07.31. Hajdúszoboszló
2021 Júl. 31. Tiszaföldvár CAN-C, CAN-D- 2021.07.31. Tiszaföldvár
2021 Júl. 31. Bábolna CDN-B- díjlovaglás- 2021. 07. 31. Bábolna
2021 Júl. 30. -
Aug. 1.
Regionális + felk. verseny AIRVENT Kecskemét 2021.07. 30 - 08.01. Kecskemét
2021 Júl. 25. Mezőkeresztes CAN-C, CAN-D- Fogathajtás- 2021.07.25. Mezőkeresztes
2021 Júl. 25. Kapuvár CAN-C, CAN-D- Fogathajtás - 2021. 07. 25. Kapuvár
2021 Júl. 24. - 25. Máriakálnok CDN-A- Donau-Bohemia Kupa 2021.07.24. -25. Máriakálnok
2021 Júl. 24. - 25. Regionális verseny Simonpuszta 70-120cm - 2021. 07.24-25. Pest
2021 Júl. 24. Hajdúböszörmény-Pród Fogathajtó Verseny- 2021.07.24. Hajdúböszörmény
2021 Júl. 24. Perkáta CAN-C- Fogathajtás- 2021.07.24. Perkáta
2021 Júl. 24. Karád CAN-C (H2), CAN-D (H2)- Fogathajtás- 2021.07.24. Karád
2021 Júl. 23. - 25. Championatus I.forduló és OM Kiskunhalas 2021.07.23-25 Kiskunhalas
2021 Júl. 23. - 25. Western-Reining Országos Bajnokság III. forduló Kiskunfélegyháza- 2021. 07.23.-07.25. Kiskunfélegyháza
2021 Júl. 23. - 25. Ács CAN-B H1-2; CAN-C H1-2,4, P2-4- Fogathajtás- 2021.07.23.- 07. 25. Ács
2021 Júl. 22. - 25. Szilvásvárad CAI3*/2* - CAN- Fogathajtás- 2021. 07. 22. - 07. 25. Szilvásvárad
2021 Júl. 22. -
Aug. 20.
Regionális Díjugrató verseny - Tamási- 2021. 08. 20-22. Tamási
2021 Júl. 19. - 24. Lovastábor- 2021.07. 19-24- Ópusztaszer Akhal Ménes Ópusztaszer
2021 Júl. 17. Sukoró Díjlovaglás- CDN-B- 2021.07.17. Sukoró
2021 Júl. 17. Baja CDN-B- Díjlovaglás- 2021.07.17. Baja
2021 Júl. 17. Ócsa 70cm -120 cm díjugrató regionális verseny- 2021. 07.17. Ócsa
2021 Júl. 16. - 18. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos - 2021. 07.16-18. Somogy
2021 Júl. 16. - 18. Országos díjugrató verseny - Hortobágy - 2021.07.16-18. Hortobágy
2021 Júl. 13. - 15. Bábolna hétköznapi Országos v. 2021.07.13-15.- Díjugratás Bábolna
2021 Júl. 10. - 11. Western Feszt- 2021. 07.10-11.- Fekete Lovastanya Kiskunfélegyháza
2021 Júl. 5. - 30. Terápiás nyári táborok Fóton 2021.07.05.- 30. Fót
2021 Júl. 4. Pulai Regionális minősítő verseny- Póni Klub- 2021. 07.04. Somogy
2021 Jún. 26. - 27. III. Working Equitation Verseny Pest
2021 Jún. 25. - 27. SsangYong Hungarian FUTURE STARS - 2021.06.25-27.- Balatonvilágos Somogy
2021 Jún. 25. - 27. Hűségtúra 2021.06.26-27- Szombathely Vas
2021 Jún. 21. Marhaterelés - 2021.06.21.- Ópusztaszer Akhal Ménes Ópusztaszer
2021 Jún. 17. - 20. Abonyi Imre Fogathajtó Emlékverseny- Bugac- 2021.06.17-20. Magyarország
2021 Jún. 12. - 13. Balatonvilágos CDN-A- 2021. 06. 12-13. Somogy
2021 Jún. 4. - 6. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos 06. 04-06. Somogy
2021 Máj. 30. -
Jún. 5.
Attila Túra - 2021. 05. 30.- 2021. 06. 05. Ópusztaszer
2021 Máj. 29. -
Júl. 11.
Tavaszi Emlékhadjárat- 2021.05.29-07.11. Magyarország
2021 Máj. 16. JÓ LÁBVÉG vs. LÓLÁB VÉG - 2021. 05. 16. -Pilisszántó Magyarország
2021 Máj. 7. - 9. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos 05. 07-09. Somogy
2021 Ápr. 23. - 25. Felk. + ORSZ. verseny Balatonvilágos 04.23-25. Somogy
2021 Márc. 12. - 14. Indoor Stars Balatonvilágos márc. 19-21. Somogy
2021 Márc. 8. - 31. XIV. (Díjlovas) versenyfelkészítő program - Lovasok.hu Akadémia
2021 Febr. 26. - 28. Felk. és Orsz. min. Díjugratás - Balatonvilágos 02. 26-28. Somogy
2021 Febr. 13. - 14. Alternatív Képességfejlesztés Lóháton és önismeret lovakkal Kiskunmajsa
2021 Febr. 12. - 14. Felk. és Orsz. min. Díjugratás - Balatonvilágos 02. 12-14. Somogy
2021 Jan. 30. - 31. 2021-ben is folytatódik a Mocorgó Program - jelentkezés Somogy
2021 Jan. 16. - 17. Alternatív Képességfejlesztés Lóháton és önismeret lovakkal Kiskunmajsa
2020 Dec. 12. - 13. Alternatív Képességfejlesztés Lóháton és önismeret lovakkal Kiskunmajsa
2020 Nov. 14. - 15. Alternatív Képességfejlesztés Lóháton és önismeret lovakkal Kiskunmajsa
2020 Okt. 31. Vegyél részt lóháton a szürkemarha gulya őszi kihajtásán! Ópusztaszer
2020 Okt. 30. Vegyél részt lóháton a szürkemarha gulya őszi kihajtásán! Ópusztaszer
2020 Okt. 25. Lóasszisztált önismereti csoport Kiskunmajsa
2020 Okt. 22. - 29. Őszi szünet lóháton Ópusztaszer
2020 Okt. 17. - 24. “A szőke Tiszától a kék Dunáig“ túra
2020 Okt. 17. - 18. Alternatív Képességfejlesztés Lóháton és önismeret lovakkal Kiskunmajsa
2020 Okt. 10. Szüreti Mulatság Hollókő 2020 Hollókő
2020 Okt. 9. - 10. Két napos marhaterelés extrákkal!!! Ópusztaszer
2020 Okt. 3. Vegyél részt lóháton a szürkemarha gulya őszi kihajtásán! Ópusztaszer
2020 Okt. 2. Vegyél részt lóháton a szürkemarha gulya őszi kihajtásán! Ópusztaszer
2020 Szept. 27. Lóasszisztált önismereti csoport Kiskunmajsa
2020 Szept. 26. - 27. Alternatív Képességfejlesztés Lóháton és önismeret lovakkal Kiskunmajsa
2020 Szept. 25. - 27. Platthy József Regionális Díjugrató Verseny Szilvásvárad
2020 Szept. 25. - 27. A Magyar Lovasterápia Szövetség Nemzetközi és Nemzeti Díjlovas Versenye (CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/CDIY/CDIP és CDN-A) és Lovasterápiás Versenye Fóton Fót
2020 Szept. 24. - 27. Őszindító kilovaglás az Ópusztaszeri Ménesnél Ópusztaszer
2020 Szept. 20. - 26. Attila Túra Ahkal Teke lovakon, egyedi nyergekben a Tisza és a puszták vidékén
2020 Szept. 19. - 20. Országos Westernlovas Találkozó és Verseny Kiskunfélegyháza
2020 Szept. 19. - 20. Lipicai Ló Kupa Döntő / Díjlovas verseny Szilvásvárad
2020 Szept. 19. Szüreti Mulatság és Felvonulás 2020 Balatonszárszó Balatonszárszó
2020 Szept. 12. - 13. Lókineziológia alapképzés Bács-Kiskun
2020 Szept. 10. - 11. Lókineziológia alapképzés Bács-Kiskun
2020 Szept. 1. Képzések a Magyar Lovasterápia Szövetség Alapítvány szervezésében Pest
2020 Aug. 28. - 30. Szilvásváradi Díjugrató Championátus Szilvásvárad
2020 Aug. 26. - 29. 2020 Cseppentő Kurzus Ópusztaszer
2020 Aug. 23. - 29. Attila Túra Ahkal Teke lovakon, egyedi nyergekben a Tisza és a puszták vidékén
2020 Aug. 21. - 23. Kurultaj-Magyar Törzsi Gyűlés Ünnepe 2020. Bugac
2020 Aug. 21. Szent István nap a Nemzeti Lovaskultúra Központban! Pest
2020 Aug. 19. - 21. Tamási Lovas Napok
2020 Aug. 16. Festetics Vágta Gyenesdiás 2020 Zala
2020 Aug. 9. - 15. Attila Túra Ahkal Teke lovakon, egyedi nyergekben a Tisza és a puszták vidékén Magyarország
2020 Aug. 7. Parádés lovasfelvonulás Hajdúszoboszló
2020 Aug. 2. Kösely kupa Lovasverseny 2020 Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
2020 Aug. 2. Családi Lovasnap a “Sármos“ Lovas Sport Egyesületnél ! Hajdú-Bihar
2020 Júl. 24. - 26. Ingyenes Tehetséggondozó Díjlovas Edzőtábor Győr-Moson-Sopron
2020 Júl. 24. - 26. Országos Díjugrató Verseny Szilvásvárad
2020 Júl. 18. X. JÁSZKISÉRI HAGYOMÁNYŐRZŐ LOVASNAP Jász-Nagykun-Szolnok
2020 Júl. 11. - 12. Regionális díjugrató verseny Kaposvár
2020 Júl. 10. - 12. Hűségtúra a “Hűség Falvaiban“ Szombathely
2020 Júl. 10. - 12. Kunfakó Találkozó Jászszentlászló
2020 Jún. 25. - 27. Szezonindító lovastúra az Ópusztaszeri Ménesnél
2020 Jún. 25. Hidegvérű ménvizsga Kaposvár
2020 Jún. 20. - 21. II. Dallos Andor Díjlovas Emlékverseny Szilvásvárad
2020 Jún. 20. - 21. Díjugrató Országos Minősítő verseny Somogy
2020 Jún. 13. Fogathajtó verseny a Lipicai Lovas Központban Szilvásvárad
2020 Jún. 13. Piknikezős (lovas) coaching nyílt nap és együttlét Pilisszentiván
2020 Jún. 8. - 9. Lókineziológia alapképzés Bács-Kiskun
2020 Ápr. 18. -
2021 Febr. 24.
Mozgásfejlesztés lóháton – ONLINE elérhető Bács-Kiskun
2020 Márc. 20. -
Okt. 25.
Lóasszisztált önismereti csoport Magyarország
2018 Szept. 1. -
2019 1.
Alternatív Képességfejlesztő Lovasterapeuta Képzés
2018 Máj. 9. - 12. Attila Túra Lovasok.hu Kártyával
2018 Máj. 4. - 6. Tavaszi Lóverseny és Food Truck Show Budapest
2018 Ápr. 28. - 29. Lóháton a Kunhalmok világába
2018 Ápr. 16. -
Okt. 28.
Mozgásfejlesztés lóháton képzés
2018 Márc. 31. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Márc. 24. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Márc. 17. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Márc. 10. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Márc. 3. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Febr. 24. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Febr. 17. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Febr. 10. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Febr. 3. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Jan. 28. Ügető versenynapok a Kincsem Parkban Budapest X.
2018 Jan. 24. - 27. Találkozz velünk az AGROmashEXPO-n és nyerj Budapest
2018 Jan. 13. - 14. Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2018 Jan. 12. - 14. Induljunk el! - Kurzusok Pilisjászfalu
2017 Dec. 31. Ügetőszilveszter Budapest X.
2017 Dec. 31. -
2018 Jan. 1.
Családi Szilveszter a Balatonnál Nemesvita
2017 Dec. 28. Ünnepi lovaglás az Ópusztaszeri Akhal Teke Ménessel 2017. december 28-án Ópusztaszer
2017 Dec. 23. Szürke marha gulya őszi behajtása lóháton Ópusztaszeren Ópusztaszer
2017 Dec. 17. Díjlovagló Verseny Szentán 2017. december 17-én Szenta
2017 Dec. 9. - 10. Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2017 Dec. 9. - 10. Díjlovagló Verseny Pátyon 2017. december 9-én és 10-én Páty
2017 Dec. 3. Békés lókiképzés - bemutató Császár Csillával Somogy
2017 Dec. 3. Andalúz Fiesta: 10% kedvezmény a jegyárakból Budapest XIV.
2017 Dec. 2. Andalúz Fiesta: 10% kedvezmény a jegyárakból Budapest XIV.
2017 Dec. 1. - 10. Találkozz a Mikulással a Csilló Lovasiskolában Pilis
2017 Nov. 24. - 26. Induljunk el! - Kurzusok Pilisjászfalu
2017 Nov. 19. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Nov. 12. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Nov. 11. Szürke marha gulya őszi behajtása lóháton Ópusztaszeren Ópusztaszer
2017 Nov. 10. Szürke marha gulya őszi behajtása lóháton Ópusztaszeren Ópusztaszer
2017 Nov. 5. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Nov. 3. - 4. Az Ópusztaszeri Akhal Ménes november elején többnapos lovasoktatást tart Ópusztaszer
2017 Nov. 3. Emléktábla avatás Kisbéren Kisbér
2017 Okt. 29. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Okt. 28. Szürke marha gulya őszi behajtása lóháton Ópusztaszeren Ópusztaszer
2017 Okt. 27. Szürke marha gulya őszi behajtása lóháton Ópusztaszeren Ópusztaszer
2017 Okt. 22. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Okt. 15. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Okt. 15. Díjlovagló Verseny Balástyán 2017. október 15-én Balástya
2017 Okt. 14. - 15. Lóvasúttal a Magyar Vasúttörténeti Parkban Budapest XIV.
2017 Okt. 13. - 15. Induljunk el! - Kurzusok Pilisjászfalu
2017 Okt. 11. - 14. Attila Túra az Ópusztaszeri Akhal Teke Ménessel Ópusztaszer
2017 Okt. 8. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Okt. 8. Díjlovagló Verseny Szentesen 2017. október 8-án Szentes
2017 Okt. 8. Díjugrató Verseny Tamásiban 2017. október 8-án Tamási
2017 Okt. 7. Díjlovagló Verseny Szentán 2017. október 7-én Szenta
2017 Okt. 7. Díjugrató Verseny Simonpusztán 2017. október 7-én Érd
2017 Okt. 1. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Okt. 1. Szabadidőlovasok Pest megyei döntője Pilis
2017 Szept. 30. -
Okt. 1.
Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2017 Szept. 24. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Szept. 22. - 24. Fóti Díjlovagló Verseny 2017. szeptember 22. és 24. között Fót
2017 Szept. 22. - 24. Tápiószentmártoni Díjugrató Verseny 2017. szeptember 22. és 24. között Tápiószentmárton
2017 Szept. 22. - 24. Western Országos Bajnokság Székesfehérváron 2017. szeptember 22-24. között Székesfehérvár
2017 Szept. 19. Mosonmagyaróvári Díjugrató Verseny 2017. szeptember 19-én Mosonmagyaróvár
2017 Szept. 17. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Szept. 17. Díjlovagló Verseny Nagycenken 2017. szeptember 17-én Nagycenk
2017 Szept. 17. Tápiószentmártoni Díjugrató Verseny 2017. szeptember 17-én Tápiószentmárton
2017 Szept. 17. Balástyai Díjugrató Verseny 2017. szeptember 17-én Balástya
2017 Szept. 16. - 17. Lóvasúttal a Magyar Vasúttörténeti Parkban Budapest XIV.
2017 Szept. 16. Mosonmagyaróvári Díjugrató Verseny 2017. szeptember 16-án Mosonmagyaróvár
2017 Szept. 16. Díjugrató Verseny Ócsán 2017. szeptember 16-án Ócsa
2017 Szept. 16. - 17. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Szept. 15. - 17. Nemzeti Vágta Budapest
2017 Szept. 10. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Szept. 9. Díjugrató Verseny Simonpusztán 2017. szeptember 9-én Érd
2017 Szept. 9. Sárvári Díjugrató Verseny 2017. szeptember 9-én Sárvár
2017 Szept. 9. - 10. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Szept. 3. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Szept. 3. - 10. Túra a szőke Tiszától a kék Dunáig Ópusztaszer
2017 Szept. 3. Díjlovagló Verseny Cinkotán 2017. szeptember 3-án Budapest XVI.
2017 Szept. 3. Erőszakmentes lókiképzés Császár Csillával Érd
2017 Szept. 2. Fríz ló tenyészszemle és show műsor Sződliget
2017 Szept. 2. Távlovagló Verseny Tiszakécskén 2017. szeptember 2-án Tiszakécske
2017 Szept. 2. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. szeptember 2-án Sóskút
2017 Aug. 28. -
Szept. 1.
Kurzusok Császár Csilla okleveles Monty Roberts instruktorral Bárdudvarnok
2017 Aug. 27. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Aug. 26. Military Verseny Sóskúton 2017. augusztus 26-án Sóskút
2017 Aug. 26. Győrújbaráti Díjlovagló Verseny 2017. augusztus 26-án Győrújbarát
2017 Aug. 26. Díjlovagló Verseny Baján 2017. augusztus 26-án Baja
2017 Aug. 26. - 27. Díjlovagló Verseny Pátyon 2017. augusztus 26-án és 27-én Páty
2017 Aug. 26. Díjugrató Verseny Piliszjászfalun 2017. augusztus 26-án Pilisjászfalu
2017 Aug. 26. Makói Díjugrató Verseny 2017. augusztus 26-án Makó
2017 Aug. 26. - 27. Balatonvilágosi Díjlovagló Verseny 2017. augusztus 26-27-én Somogy
2017 Aug. 26. - 27. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Aug. 24. - 27. Lovaddal ingyen beléphetsz a Gyüttment Fesztiválra Oszkó
2017 Aug. 21. - 25. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Aug. 21. - 25. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Aug. 21. - 25. Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Aug. 21. - 25. Nyári lovastáborok a Szent László Király Lovas Egyesületnél Csobánka
2017 Aug. 21. - 25. Lovastáborok az Akadémia Póni Lovasiskolában Budapest
2017 Aug. 20. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Aug. 20. Díjugrató Verseny Zsanán 2017. augusztus 20-án Zsana
2017 Aug. 19. - 20. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Aug. 18. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Aug. 18. - 20. IX. Jósvafői Hucul Lovasnapok és VI. Nemzetközi Patkolókovács Verseny Jósvafő
2017 Aug. 18. - 20. Western Országos Bajnokság Székesfehérváron 2017. augusztus 18-20. között Székesfehérvár
2017 Aug. 14. - 18. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Aug. 14. - 18. Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Aug. 14. - 18. Lovastáborok az Akadémia Póni Lovasiskolában Budapest
2017 Aug. 13. Szabadidős lovasverseny Pilisen Pilis
2017 Aug. 12. Távlovagló Verseny Bábolnán 2017. augusztus 12-én Bábolna
2017 Aug. 12. Domaszéki Díjugrató Verseny 2017. augusztus 12-én Domaszék
2017 Aug. 11. - 13. Nemzeti Vágta előfutam a Szentlőrinci Gazdanapokon Szentlőrinc
2017 Aug. 7. - 11. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Aug. 7. - 11. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Aug. 6. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Aug. 6. Mórahalmi Díjlovagló Verseny 2017. augusztus 6-án Mórahalom
2017 Aug. 6. I. Amatőr lovasverseny és családi nap Táborfalván Táborfalva
2017 Aug. 5. I. Hernádi Lovas Kupa Hernád
2017 Aug. 4. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Aug. 1. - 2. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson 2017. augusztus 1-jén és 2-án Somogy
2017 Júl. 31. -
Aug. 4.
Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Júl. 31. -
Aug. 4.
Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Júl. 31. -
Aug. 4.
Kurzusok Császár Csilla okleveles Monty Roberts instruktorral Bárdudvarnok
2017 Júl. 31. -
Aug. 4.
Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Júl. 31. -
Aug. 4.
Lovastáborok az Akadémia Póni Lovasiskolában Budapest
2017 Júl. 30. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Júl. 29. - 30. Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2017 Júl. 29. Távlovagló Verseny Hetvehelyen 2017. július 29-én Hetvehely
2017 Júl. 29. - 30. Military Verseny Jászberényben 2017. július 29-én és 30-án Jászberény
2017 Júl. 29. Díjugrató Verseny Dunaharasztin 2017. július 29-én Dunaharaszti
2017 Júl. 29. Díjugrató Verseny Dunakilitin 2017. július 29-én Dunakiliti
2017 Júl. 29. Tatai Díjugrató Verseny 2017. július 29-én Tata
2017 Júl. 29. - 30. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Júl. 25. - 30. Póni Európa-bajnokság Kaposváron Kaposvár
2017 Júl. 24. - 28. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Júl. 23. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Júl. 23. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. július 23-án Sóskút
2017 Júl. 22. Díjugrató Verseny Ócsán 2017. július 22-én Ócsa
2017 Júl. 22. Díjugrató Verseny Algyőn 2017. július 22-én Algyő
2017 Júl. 22. - 23. Díjugrató Verseny Tamásiban 2017. július 22-én és 23-án Tamási
2017 Júl. 21. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Júl. 17. - 21. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Júl. 17. - 21. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Júl. 17. - 21. Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Júl. 15. - 16. Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2017 Júl. 13. - 16. Barokk pompa az Epona andalúzaival
2017 Júl. 10. - 14. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Júl. 10. - 14. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Júl. 10. - 15. Kurzusok Császár Csilla okleveles Monty Roberts instruktorral Bárdudvarnok
2017 Júl. 10. - 14. Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Júl. 10. - 14. Nyári lovastáborok a Szent László Király Lovas Egyesületnél Csobánka
2017 Júl. 8. Domaszéki Díjugrató Verseny 2017. július 8-án Domaszék
2017 Júl. 8. - 9. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Júl. 7. - 9. 51. Hortobágyi Lovasnapok Hortobágy
2017 Júl. 7. - 9. Balatonvilágosi Díjugrató Verseny 2017. július 7-9. között Somogy
2017 Júl. 7. - 9. Hortobágyi Díjugrató Verseny 2017. július 7-9. között Hortobágy
2017 Júl. 7. - 9. 33. Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok Visegrád
2017 Júl. 3. - 7. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Júl. 3. - 7. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Júl. 2. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Júl. 2. - 8. Lovastábor az Ópusztaszeri Akhal Teke Ménessel Ópusztaszer
2017 Júl. 1. Szabadidős gyermek ügyességi- és díjugrató verseny Nyírbátor
2017 Júl. 1. Távlovagló Verseny Mágocson 2017. július 1-jén Mágocs
2017 Júl. 1. - 2. Díjugrató Verseny Dunaharasztiban 2017. július 1-jén és 2-án Dunaharaszti
2017 Júl. 1. - 2. Győrújbaráti Díjugrató Verseny 2017. július 1-jén és 2-án Győrújbarát
2017 Jún. 30. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Jún. 30. -
Júl. 2.
Derby és Kincsem Film Fesztivál Budapest
2017 Jún. 26. - 30. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Jún. 26. - 30. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Jún. 26. - 30. Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Jún. 26. - 30. Nyári lovastáborok a Szent László Király Lovas Egyesületnél Csobánka
2017 Jún. 25. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Jún. 25. Szabadidős lovasverseny és Juniális
2017 Jún. 25. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. június 25-én Zsombó
2017 Jún. 24. - 25. Lóvasúttal a Magyar Vasúttörténeti Parkban Budapest XIV.
2017 Jún. 24. Lovas programok a Múzeumok Éjszakáján Magyarország
2017 Jún. 24. - 25. Díjlovagló Verseny Pátyon június 24-én és 25-én Páty
2017 Jún. 24. Military Verseny Sóskúton 2017. június 24-én Sóskút
2017 Jún. 24. Győrzámolyi Díjugrató Verseny 2017. június 24-én Győrzámoly
2017 Jún. 24. Díjugrató Verseny Katafán 2017. június 24-én Katafa
2017 Jún. 24. Díjugrató Verseny Pilisjászfalun 2017. június 24-én Pilisjászfalu
2017 Jún. 24. - 25. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson 2017. június 24-én és 25-én Somogy
2017 Jún. 24. - 25. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Jún. 23. - 25. Hűségtúra a hűség falvaiban Szombathely
2017 Jún. 23. - 25. Akhal-Teke Európa-bajnokság Bábolnán Bábolna
2017 Jún. 22. -
Aug. 25.
Vadlovak világa kiállítás nyílt Budapest XIX.
2017 Jún. 19. - 23. Nyári lovastáborok az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Jún. 19. - 23. Lovastáborok a Bellandor Lovasközpontban Páty
2017 Jún. 19. - 30. Kurzusok Császár Csilla okleveles Monty Roberts instruktorral Bárdudvarnok
2017 Jún. 19. - 23. Nyári napközis lovastáborok a 12 Betyár Lovasiskolában Göd
2017 Jún. 19. - 23. Nyári lovastáborok a Szent László Király Lovas Egyesületnél Csobánka
2017 Jún. 18. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Jún. 18. Díjugrató Verseny Balástyán 2017. június 18-án Balástya
2017 Jún. 18. Díjugrató Verseny Ócsán 2017. június 18-án Ócsa
2017 Jún. 17. - 18. Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2017 Jún. 17. Díjugrató Verseny Sárváron 2017. június 17-én Sárvár
2017 Jún. 17. Pilisi Díjugrató Verseny 2017. június 17-én Pilis
2017 Jún. 17. - 18. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Jún. 17. Póni Klub verseny az Etei Lovasudvarban Ete
2017 Jún. 16. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Jún. 16. - 18. Western Országos Bajnokság Székesfehérváron 2017. június 16-18. között Székesfehérvár
2017 Jún. 11. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Jún. 10. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. június 10-én Sóskút
2017 Jún. 10. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. június 10-én Zsombó
2017 Jún. 10. - 11. Díjlovagló Verseny Segesden 2017. június 10-én és 11-én Segesd
2017 Jún. 10. Mini Póni Fesztivál Isaszegen Isaszeg
2017 Jún. 10. - 11. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Jún. 10. Fouganza lovasnap Kecskeméten Kecskemét
2017 Jún. 4. - 5. Kurzusok Császár Csilla okleveles Monty Roberts instruktorral Bárdudvarnok
2017 Jún. 4. Fogathajtó Verseny Jászfényszarun 2017. június 4-én Jászfényszaru
2017 Jún. 4. Fogathajtó Verseny Eleken 2017. június 4-én Elek
2017 Jún. 4. Fogathajtó Verseny Börcsön 2017. június 4-én Börcs
2017 Jún. 4. Nyílt nap a Boris Lovardában
2017 Jún. 4. Szirtes Bence kurzusa a Pasaréti Honvéd Lovardában Budapest II.
2017 Jún. 4. Pünkösd a Sárréti Pegazus Lovarda és Vendégházban
2017 Jún. 3. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Jún. 3. Decathlon gyereknap ingyen lovaglással Magyarország
2017 Jún. 3. Győrújbaráti Díjlovagló Verseny 2017. június 3-án Győrújbarát
2017 Jún. 3. Mosonmagyaróvári Díjugrató Verseny 2017. június 3-án Mosonmagyaróvár
2017 Jún. 3. Díjugrató Verseny Simonpusztán 2017. június 3-án Érd
2017 Jún. 3. - 4. Díjlovagló Verseny Pilisjászfalun 2017. június 3-án és 4-én Pilisjászfalu
2017 Jún. 3. Nagyecsedi Fogathajtó Verseny 2017. június 3-án Nagyecsed
2017 Jún. 3. Vasegerszegi Fogathajtó Verseny 2017. június 3-án Vasegerszeg
2017 Jún. 3. Sükösdi Fogathajtó Verseny 2017. június 3-án Sükösd
2017 Jún. 3. Lullai Fogathajtó Verseny 2017. június 3-án Lulla
2017 Jún. 3. Pusztamonostori Fogathajtó Verseny 2017. június 3-án Pusztamonostor
2017 Jún. 2. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 28. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 28. Nyílt nap Gyula Vezér Lovasbirodalmában Gyulakeszi
2017 Máj. 28. Decathlon gyereknap ingyen lovaglással Magyarország
2017 Máj. 28. Fogathajtó Verseny Újkígyóson 2017. május 28-án Újkígyós
2017 Máj. 28. Fogathajtó Verseny Újkígyóson 2017. május 28-án Újkígyós
2017 Máj. 28. Fogathajtó Verseny Érsekcsanádon 2017. május 28-án
2017 Máj. 28. Családi nyílt nap a Pasaréti Honvéd Lovardában Budapest II.
2017 Máj. 27. - 28. Lóvasúttal a Magyar Vasúttörténeti Parkban Budapest XIV.
2017 Máj. 27. Decathlon gyereknap ingyen lovaglással Magyarország
2017 Máj. 27. Fogathajtó Verseny Jászboldogházán május 27-én Jászboldogháza
2017 Máj. 27. Kunszentmártoni Fogathajtó Verseny 2017. május 27-én Kunszentmárton
2017 Máj. 27. Sóskúti Díjugrató Verseny 2017. május 27-én Sóskút
2017 Máj. 27. Díjugrató Verseny Újkígyóson 2017. május 27-én Újkígyós
2017 Máj. 27. - 28. Díjugrató Verseny Tamásiban 2017. május 27-én és 28-án Tamási
2017 Máj. 27. Díjlovagló Verseny Csömörön 2017. május 27-én Csömör
2017 Máj. 27. Nyírbátori Fogathajtó Verseny 2017. május 27-én Nyírbátor
2017 Máj. 27. Jánoshalmi Fogathajtó Verseny 2017. május 27-én Jánoshalma
2017 Máj. 27. Balatonföldvári Fogathajtó Verseny 2017. május 27-én Balatonföldvár
2017 Máj. 27. Sárkeresztúri Fogathajtó Verseny 2017. május 27-én Sárkeresztúr
2017 Máj. 27. Fogathajtó Verseny Kajdacson 2017. május 27-én Kajdacs
2017 Máj. 27. Nyílt nap a Mustang Lovasclubban Dunaharaszti
2017 Máj. 27. - 28. IC Training System Kurzusok szabadidőlovasoknak az IC Ranchon Szentes
2017 Máj. 26. - 28. Audi Diplomata Kupa Tabajdon Tabajd
2017 Máj. 22. 29. Tavaszi Emlékhadjárat Magyarország
2017 Máj. 21. 29. Tavaszi Emlékhadjárat Magyarország
2017 Máj. 21. Nyílt nap a Tündérkert Lovardában Sződliget
2017 Máj. 21. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Székesfehérváron 2017. május 21-én Székesfehérvár
2017 Máj. 21. Szentesi Díjlovagló Verseny 2017. május 21-én Szentes
2017 Máj. 21. Bajai Fogathajtó Verseny 2017. május 21-én Baja
2017 Máj. 20. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 20. Pilisi Lovas Majális Pilisvörösvár
2017 Máj. 20. - 21. Díjugrató Verseny Tápiószentmártonon 2017. május 20-án és 21-én Tápiószentmárton
2017 Máj. 20. Decathlon gyereknap ingyen lovaglással Magyarország
2017 Máj. 20. Nagyszentjánosi Fogathajtó Verseny 2017. május 20-án Nagyszentjános
2017 Máj. 20. Tákosi Fogathajtó Verseny 2017. május 20-án Tákos
2017 Máj. 20. Fogathajtó Verseny Felgyőn 2017. május 20-án Felgyő
2017 Máj. 20. Fogathajtó Verseny Kiskunfélegyházán 2017. május 20-án Kiskunfélegyháza
2017 Máj. 20. Fogathajtó Verseny Kerekin 2017. május 20-án Kereki
2017 Máj. 20. Szakmári Fogathajtó Verseny 2017. május 20-án Szakmár
2017 Máj. 20. - 21. Tápiószentmártoni Díjugrató Verseny 2017. május 20-án és 21-én Tápiószentmárton
2017 Máj. 20. Nyílt nap a Varga Lovasiskolában Mezőkövesd
2017 Máj. 19. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 19. - 21. Fogathajtó Verseny Tolnán 2017. május 19. és 21. között Tolna
2017 Máj. 14. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 14. Csitári Fogathajtó Verseny 2017. május 14-én Csitár
2017 Máj. 14. Fogathajtó Verseny Napkoron 2017. május 14-én Napkor
2017 Máj. 14. Fogathajtó Verseny Poroszlón 2017. május 14-én Poroszló
2017 Máj. 14. Mórahalmi Díjugrató Verseny 2017. május 14-én Mórahalom
2017 Máj. 14. Díjugrató Rajtengedélyvizsga Somoskőújfalun 2017. május 14-én Nógrád
2017 Máj. 14. Nyílt nap az El-Vándorló Lovastanyán Nyíregyháza
2017 Máj. 13. Távlovagló Verseny Izsákon 2017. május 13-án Izsák
2017 Máj. 13. - 14. I. Barokk Ló Kupa Szilvásváradon Szilvásvárad
2017 Máj. 13. Díjugrató Verseny Sóskúton 2017. május 13-án Sóskút
2017 Máj. 13. Fogathajtó Verseny Ácson 2017. május 13-án Ács
2017 Máj. 13. Orgoványi Fogathajtó Verseny 2017. május 13-án Orgovány
2017 Máj. 13. Pincehelyi Fogathajtó Verseny 2017. május 13-án Pincehely
2017 Máj. 13. Kéthelyi Fogathajtó Verseny 2017. május 13-án
2017 Máj. 13. - 14. Győrújbaráti Díjugrató Verseny 2017. május 13-án és 14-én Győrújbarát
2017 Máj. 13. - 14. Western Országos Bajnokság Székesfehérváron 2017. május 13-án és 14-én Székesfehérvár
2017 Máj. 13. Musical Gála a Monte Vigoban Budapest XVII.
2017 Máj. 7. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 7. Díjugrató Verseny Zsombón 2017. május 7-én Zsombó
2017 Máj. 6. Fríz ló verseny és show műsor Sződliget
2017 Máj. 6. Díjugrató Verseny Dunaharasztiban 2017. május 6-án Dunaharaszti
2017 Máj. 6. Díjlovagló Verseny Csömörön 2017. május 6-án Csömör
2017 Máj. 6. - 7. Díjugrató Verseny Balatonvilágoson 2017. május 6-án és 7-én
2017 Máj. 6. Szihalmi Fogathajtó Verseny 2017. május 6-án Szihalom
2017 Máj. 6. Díjugrató Verseny Debrecenben 2017. május 6-án Debrecen
2017 Máj. 6. Nyílt nap a Főnix Parkban Nyírcsaholy
2017 Máj. 5. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Máj. 5. Hódmezővásárhelyi Fogathajtó Verseny 2017. május 5-én
2017 Máj. 3. - 7. Fábiánsebestyéni Fogathajtó Verseny 2017. május 3. és 7. között Fábiánsebestyén
2017 Máj. 2. A lótartás építészeti vonatkozásai - Előadássorozat a BME-n Budapest XI.
2017 Máj. 1. 29. Tavaszi Emlékhadjárat Magyarország
2017 Máj. 1. -
Aug. 6.
Amatőr Western Versenysorozat Magyarország
2017 Máj. 1. Sarkadi Fogathajtó Verseny 2017. május 1-jén Sarkad
2017 Máj. 1. Fogathajtó Verseny Orosházán 2017. május 1-jén Orosháza
2017 Máj. 1. Fehérgyarmati Fogathajtó Verseny 2017. május 1-jén Fehérgyarmat
2017 Máj. 1. Fogathajtó Verseny Bugacon 2017. május 1-jén Bugac
2017 Máj. 1. Szekszárdi Fogathajtó Verseny 2017. május 1-jén Szekszárd
2017 Máj. 1. Nyílt nap a Szilaj Lovas Parkban Csomád
2017 Máj. 1. Nyílt nap a Mustang Lovasclubban Dunaharaszti
2017 Máj. 1. Lovasbemutató a Szilvásváradi Lipicai Lovasközpontban Szilvásvárad
2017 Ápr. 30. Galopp versenynap a Kincsem Parkban Budapest X.
2017 Ápr. 30. 29. Tavaszi Emlékhadjárat Magyarország
2017 Ápr. 30. Monty Roberts és Kassai Lajos bemutatót tart Kaposváron Kaposvár
2017 Ápr. 30. Fogathajtó Verseny Mórichidán 2017. április 30-án Mórichida
2017 Ápr. 30. Fogathajtó Verseny Fegyverneken április 30-án Fegyvernek
2017 Ápr. 30. Fogathajtó Verseny Nyírmadán 2017. április 30-án Nyírmada
2017 Ápr. 30. Mányi Fogathajtó Verseny 2017. április 30-án Mány
2017 Ápr. 30. Bélapátfalvi Fogathajtó Verseny 2017. április 30-án Bélapátfalva
2017 Ápr. 29. - 30. Free Horse Style Alapképzés Török Györggyel Dunabogdány
2017 Ápr. 29. XXII. Hintók Versenye Sárbogárdon Sárbogárd
2017 Ápr. 29. Díjlovagló Verseny Baján 2017. április 29-én Baja
2017 Ápr. 29. Díjugrató Verseny Simonpusztán április 29-én Érd
2017 Ápr. 29. Érsekhalmi Fogathajtó Verseny 2017. április 29-én Bács-Kiskun
2017 Ápr. 29. Sárbogárdi Fogathajtó Verseny 2017. április 29-én Sárbogárd
2017 Ápr. 29. Western Rajtengedélyvizsga Áporkán 2017. április 29-én Áporka
2017 Ápr. 28. -
Máj. 1.
Országos Minősítő Díjugrató Verseny és Grand Prix Kiskunhalason Kiskunhalas
2017 Ápr. 28. - 30. Bábolnai Távlovagló Közép-Európa Kupa Bábolna
2017 Ápr. 28. -
Máj. 1.
D