keresés a lovardák között


Versenyeredmények

Szakág Dátum, hely Eredmények
Reining

Pátka
2008.04.19.

IFNP 2008 IFJUSÁGI és UTÁNPÓTLÁS NEVELő PROGRAM PÁTKA    
RHR KUPA 2008- RED HORSE RANCH KUPA>>>
Reining

Wiener Neustadt, Ausztria
2008.03.22-23.

O CRI 1* # 5 FEI (9 induló)
1. Holi Jac Daniels/Rudi Kronsteiner (73.5)
2. Jacs Hesa Doc/Markus Morawitz (71.5)
3. Smartin Freckle/Zoltan Pal (70)
4. Smart Golden Rain/Lajos Toth (69.5)
5. Freckled Pancho Jac/Reka Kis (68.5)
6. Strudel White Socks/Istvan Rakoczi (65.5)
7. Overlook Me Jac/Dennis Schulz (64)
8. Dual Rainbow/Rita Kurcsics (62)

Y NRHA-1 Youth 14-18 # 5 (12 induló)
1. On Tops Josefine/Lisa Robausch (71.5)
2. Red Little Rooster/Robert Hahn (69.5)
3. Miss Dizzy Whiz/Alexander Nestelberger (68.5)
4. Palona Jac O Rima/Tahnee Melcher (67.5)
5. Ur My Lucky Chic/Anita Kovacs (66.5)
6. Topsail Cutter Foxie/Valentina Sagmeister (66)

Y NRHA-1 Youth Unrestricted # 6 (2 induló)
1. Shades Of Wind/Helka Heffler (66)

O ARHA-1 Green Reiner # 5 (13 induló)
1. Citys Most Wanted/Daniela Dr Ratschew (71)
2. Cute Eldorado Cody/Dora Blank (70)
2. Ninjajac Hollywood/Manuela Blechinger (70)
2. Kam Road Trip/Denis Klein (70)
5. Easter Sunshine GE/Pamela Weis (68.5)
6. Hes A Frozen Breeze/Agnes Csolle (68)
6. Lil Bit Of Solo/Günter Fellinger (68)

Y NRHA-1 Youth 13 & Under # 8 (4 induló)
1. Smartin Spirit/Marie Schranz (70.5)
2. Brandy Bar Malbec/Noemi Kiss (68)

NP NRHA-1 Nov. Horse NP # 6 (9 induló)
1. Strudel White Socks/Istvan Rakoczi (70.5)
2. Roosters Knightrider/Kerstin Hoffmann (69.5)
2. Smartin Spirit/Marie Schranz (69.5)
4. Hes Lenas General/Kathrin Kinzler (68.5)
5. Kam Road Trip/Denis Klein (68)
6. Golden Della Cruz/Michael Steiner (67.5)

O ARHA-2 Jackpot Open # 6 (10 induló)
1. Miss Dizzy Whiz/Wolfgang Elias (70.5)
2. Freckled Pancho Jac/Reka Kis (69.5)
2. Gold Badgerbody/Terry Schultz (69.5)
4. Stylish Top Gun/Sabine Mittmannsgruber (69)
5. Gay Bar Rietta/Reinhard Hochreiter (68.5)
6. Dual Rainbow/Anita Schmidt (67.5)
6. Smart Sidewinder/Christian Mantler (67.5)

O NRHA-2 Snaffle Bit # 4 (9 induló)
1. Smart Arrow O Rima/Dennis Schulz (72.5)
2. He I Have A Dream/Christian Mantler (71)
3. Jac Smart Tigress/Markus Morawitz (70.5)
3. Cm Rossino Train/Vernon Sapergia (70.5)
3. Topc Golden Genie/Marianne Drexler (70.5)
6. Storms Hobby Doc/Maria Goor (70)

NP NRHA-2 Novice Horse NP # 8 (14 induló)
1. Strudel White Socks/Istvan Rakoczi (70)
2. Hes Lenas General/Kathrin Kinzler (69)
2. Curly Nu N Peppy/Andrea Haderer (69)
4. Hes A Frozen Breeze/Agnes Csolle (68.5)
4. Smartin Spirit/Marie Schranz (68.5)
6. Roosters Knightrider/Guenter Bauer (68)

Y NRHA-2 Youth 13 & under # 5 (4 induló)
1. Smartin Spirit/Marie Schranz (70.5)
2. Shades Of Wind/Helka Heffler (67.5)
3. Smokers Iceman/Sabine Bac (65)
4. Brandy Bar Malbec/Noemi Kiss (60)

O NRHA-2 Novice Horse Open # 6 (11 induló)
1. Roosters Hot Piq/Dariusz Teneta (72.5)
2. JR Royal Montana/Chuck Klipfel (71.5)
2. Written Prescription/Zuzana Pacesova (71.5)
2. Kaliz Golden Cole/Vernon Sapergia (71.5)
5. Rima For Goldenpoco/Terry Schultz (70)
6. Smartin Freckle/Zoltan Pal (69.5)
6. Gold Badgerbody/Terry Schultz (69.5)

O ARHA-2 Green Reiner # 6 (11 induló)
1. Palona Jac O Rima/Tahnee Melcher (69.5)
2. Hes A Frozen Breeze/Agnes Csolle (69)
3. Kam Road Trip/Denis Klein (68)
4. Girls Are Smart/Katharina Ramler (67)
5. Cute Eldorado Cody/Dora Blank (66)
5. Gold Badgerbody/Paulina Hengstberger-Haic (66)

LO NRHA-2 Limited Open # 7 (6 induló)
1. Written Prescription/Zuzana Pacesova (71)
2. Freckled Pancho Jac/Reka Kis (69.5)
2. Rima For Goldenpoco/Terry Schultz (69.5)
4. Roosters Knightrider/Guenter Bauer (69)
4. Fifty Proof/Claudia Klucsarits (69)
6. Nu Chex N Dun It/Barbara Hengge (68.5)

LNP NRHA-2 Limited Non Pro # 5 (8 induló)
1. Royal Smartin Off/Sonja Milchram (70)
2. Cute Eldorado Cody/Dora Blank (68)
3. Hes Lenas General/Kathrin Kinzler (67.5)
3. Smartin Spirit/Marie Schranz (67.5)
3. Curly Nu N Peppy/Andrea Haderer (67.5)
6. Owatha Jac/Gerhard Schmidt (66.5)

Y NRHA-2 Youth Unrestricted # 8 (2 induló)
1. Brandy Bar Malbec/Noemi Kiss (69)

Fogathajtás

Hortobágy
2008.02.16.

TÉLI  KUPA - FEDETTPÁLYÁS FOGATHAJTó BAJNOKSÁG, HORTOBÁGY 2008. február 16.

PÓNI NÉGYESFOGAT
I. ifj. Dobrovitz József, Vecsési SE 121.36 mp
II. Osztertág Kristóf, Vecsési SE 133.53 mp
III. Heer Zita, Vecsési SE 190.28 mp

KETTESFOGAT
I. Galambos Nándor Füzesgyarmat 204.13 mp
II. Demeter Ferenc Hevesi SE 209.82 mp
III. Nyíri Zsigmond Tiszakécske 243.14 mp
IV. Rákóczi Gergő, Droszera ROM 111.71 mp
V. Nagy Tibor, Húskirály LSE 115.81 mp
VI. Papp János, Mezőhegyesi Ménesbirtok 119.82 mp
7. Bodor Márk, Tahitótfalusi SE 125.38 mp
8. Bodor Ferenc, Tahitótfalusi SE 127.22 mp
9. Bukovinszki Zoltán, Nyírségi Lótenyésztő SE 127.28 mp 
10. Kiss Sándor, Vecsés SE 139.02 mp

NÉGYESFOGAT
I. Dobrovitz József, Vecsés SE 385.38 mp
II. Osztertág Márk Vecsés SE 477.11 mp
III. Papp Albert Hevesi SE     

FEDETTPÁLYÁS MAGYAR BAJNOKSÁG  ÖSSZETETT EREDMÉNYE

KETTESFOGAT
I. Galambos Nándor, Füzesgyarmat    
II. Papp János, Mezőhegyesi Ménesbirtok  
III. Nagy Tibor, Húskirály LSE    

NÉGYESFOGAT
I. Dobrovitz József, Vecsés SE     
II. Váczi Csaba, Tápiószecső     
III. Osztertág Márk, Vecsés SE

 

Díjugratás

Münster

Nyolcéves lovak versenye
(135 cm, hiba-idős, 45 induló)
1. Krucsó Balázs (HUN) KN Seicalla 0 46,92
2. Ludger Beerbaum (GER) Sundari 0 48,00
3. Christian Ahlmann (GER) Abano 0 48,48
4. Holger Wulschner (GER) Little Liberty 0 48,87
5. Heiko Schmidt (GER) Cover Lady 0 49,65
6. Michael Hagemann (GER) Latin Lover 0 50,37

Fiatal Lovak Döntője
(140 cm, egyszeri összevetés, 39 induló)
1. Christian Ahlmann (GER) Abano 0/0 31,79
2. Markus Renzel (GER) Christoph Columbus 0/0 32,20
3. Holger Wulschner (GER) Coeur de Lion 0/0 32,75
4. Krucsó Balázs (HUN) KN Seicalla 0/0 32,76
4. Sebastian Karshüning (GER) Sambuco 0/0 32,76
6. Toni Hassmann (GER) Dublin PKZ 0/0 34,67

Középkör
(145 cm, hiba-idős, 51 induló)
1. Denis Lynch( IRL) Upsilon d'Ocquier 0 56,35
2. Marcus Ehning (GER) Sabrina 0 59,23
3. Ann-Kathrin Helmig (GER) Cerberus 0 63,17
4. Krucsó Balázs (HUN) Colorado 0 63,21
5. Ulrich Kirchhoff (GER) O. Celine 0 63,50
6. Philipp Weishaupt (GER) Grandina 0 63,82

Középkör Döntő
(145 cm, egyszeri összevetés, 34 induló)
1. Christian Ahlmann (GER) Cassus 0/0 34,07
2. Marcus Ehning (GER) Sabrina 0/0 35,00
3. Ann-Kathrin Helmig (GER) Cerberus 0/0 38,93
4. Krucsó Balázs (HUN) Colorado 0/0 41,01
5. Klaus Otte-Wiese (GER) La Costa Rica 0/4 33,81
6. Eva Bitter (GER) Argelith Sambuca 0/4 36,01

Fogathajtás

Kunos Lovarda Székesfehérvár
2008.01.05

Fedeles Kupa
Egyes fogatok
1.Árkovics György Bakonyi Lovasklub  137,30
2.Lantos Gábor  Lantos M.Lovas Se.  143,51
4.Végh Ferenc  Pápai Lovasbarátok E.  148,89
3.Bajáki Ferenc  Izsáki Sárfehér Se

Kettesfogatok
1.Kecskeméti László Hmvásárhelyi Lk   127,86
2.Saru Zsolt   Lovasvilág Se   132,51
3.Domokos Géza  Mezőszilasi Lk   134,81
4.Penzer László  Seregélyesi Lk   136,79
5.Prikkel Péter  Mezőszilasi Lk   139,22
6.Szabó Zoltán  Blelle Kishegyesi Lk  143,72
7.Dörögdi István  Mezőszilasi Lk   146,23
8.Horváth Rajmund Kishegyi Lovasklub  146,24
9.Varga Szilárd  Rábaközi Lk   148,92
10.Gnyálin János  Tököli Lk    152,00
11.Kiss Sándor  Vecsési Se    158,52
12.Semjén Attila  Mezőszilasi Lk   161,55
13.Sólyom György Csákvár-Fornapuszta  161,95
14.Vámosi István  Blelle Kishegyesi Lk  162,92
15.Kollár Károly  Lovasakadémia Sc   163,18
16.Behán Gábor  Baracsi Lovas Se.   163,35
17.Oszkó Zsolt  Pincehelyi Lk.   164,25
18.Magyar Zoltán  Kishegyi Lovasklub  167,76
19.Demeter Zoltán  Csömör Sk    171,42
20.Ifj.Horváth Árpád Adonyi Lk    177,65
21.Maurer István  Vörösberény   179,59
22.Bodor Márk  Tahitótfalui Le   181,23
23.Bodor Ferenc  Tahitótfalui Le   189,46
24.Simon József  Tassi Lovasklub   F

Négyesfogat
Id.Kecskeméti László Hmvásárhelyi Lk   242,95

Versenyen Kívül
1.Ifj.Simon József  Tassi Lovasklub
2.Bodor Benjamin  Első Magyar Pónifhajtó E.

Fogathajtás

Székesfehérvár
2007.12.08.

Fedeles kupa II. forduló:
1. Szabó Zoltán  111,30
2. Papp Albert  112,99
3. Domonkos Géza  117,85
4. Simon József  120,83
5. Prikkel Péter  120,87
6. Penzel László  121,46

Fogathajtás

HORTOBÁGY
2007.12.15.

TÉLI  KUPA - FEDETTPÁLYÁS FOGATHAJTÓ  BAJNOKSÁG
PÓNI NÉGYESFOGAT
I. ifj. Dobrovitz József  Vecsési SE  312.19 mp
II. Heer Zita    Vecsési SE  432.05 mp
KETTESFOGAT
I. Rákóczi Gergő  DROSZERA ROM            232.00 mp
II. Papp János  Mezőhegyes   246.80 mp
III. Papp Albert  Hevesi SE   279.34 mp 
4. Nagy Tibor  Húskirály LSE   194.28 mp
5. Bátor István  Üllő Dóramajor   136.47 mp
6. Kiss Sándor  Vecsés SE    142.27 mp
7. Szakács Róbert  Nyírbátor LSE   205,52 mp
NÉGYESFOGAT
I. Dobrovitz József Vecsés SE    275.99 mp
II. Osztertág Márk Vecsés SE    393.51 mp
III. Váczi Csaba  Kozári-Gumi SE  

Fogathajtás

HORTOBÁGY
2007. november 3.

TÉLI KUPA - FEDETTPÁLYÁS FOGATHAJTÓ VERSENY
PÓNI NÉGYESFOGAT
I. ifj. Dobrovitz József Vecsés 118.54 mp
II. Osztertág Kristóf Vecsés 119.01 mp
III. Mórocz János Szarvas 130.60 mp
IV. Heer Zita Vecsés 144.54 mp
KETTESFOGAT
I. Papp János Mezőhegyes 186.63 mp
II. Galambos Nándor Füzesgyarmat 187.93 mp
III. ifj. Juhász László Bugac 191.88 mp
IV. Varga Péter Adony LC 194.28 mp
V. Bégányi Csaba Megyasszó 194.86 mp
VI. Kelemen Balázs Szilvásvárad 197.53 mp
NÉGYESFOGAT
I. Dobrovitz József Vecsés 118.54 mp
II. Juhász László Bugac 120.85 mp
III. Váczi Csaba Tápiószecső 123.90 mp
IV. ifj. Hörömpő István Bugyi 153.59 mp

Díjugratás

2007.10.17.

A Nemzetközi Lovas Szövetség (FEI) Közép Európai Déli Ligájának 2007/2008. szezon eredményei
1. WINGRAVE Jamie (HUN) 102p
2. GRUNDTNER Gábor (HUN) 66p
3. SCHUMAN Norbert (ROU) 55p
4. STANGELOVA Monika (SVK) 55p
5. HORVÁTH Balázs (HUN) 55p
6. COJOCARIU Aurel (ROU) 45p
7. DENDRINOU Elina (GRE) 40p
8. SZENTIRMAI Ferenc (HUN) 39p
9. ILIOI Radu (ROU) 38p
10. OPATRNY Ales (CZE) 36p

Távlovaglás

Topolcianky

Közép-Európa-kupa
120km-es táv:  2. Fekete Patrícia

Western

2007.

Reining versenyek éves összesítője 2007>>>
Utánpótlás nevelés éves összesítője 2007>>>

Díjugratás

2007.

2007. évi országos amatőr díjugrató bajnokság
ifjúságiaknál 1. Ujvári Viktória (APUT SE) - Irisz
felnőtt amatőr bajnok Bella Donna Alíz (Bicskei LSE)-Rastival

Military

Kehidakustány
2007.10.22.

Military lovasverseny
Eredmények. A 0 amatőr: 1. László Gabriella (Lovas Akadémia Kaposvár, Korall nevű lován), 2. Borongics József (Tandem LK Győr, Redako nl.), 3. Borongics József (Tandem LK Győr, Alfa nl.).
A 0 előkezdő ló: 1. Egyed László (Lovasakadémia Kaposvár, Rocco nl), 2. Szabó Tamás (Hévíz LK, Alpok nl), 3. Orcifalvi Borbála (Lovasakadémia Kaposvár, My Boy Magonc nl).
A 0 ifjúsági: 1. Mráz Tamás (Badacsony LK, Maxim-Mokka nl), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Bargello nl), 3. Szabó Orsolya (Felgyői LK, Márvány nl).
Csapateredmények. A 0 kategória: 1. Lovasakadémia Kaposvár I. (László Gabriella, Korall nl., Szabó Sándor, Karib nl., Egyed László, Rocco nl.), 2. Lovasakadémia Kaposvár II. (Orcifalvi Borbála, My Boy Magonc nl., Vincze Anikó, Verőfény nl., Kátai Laura, Messua nl.), 3. Hévíz I. (Illés Enikő Monteveres-O nl, Hollé Lilla, Bargello nl., Szabó Tamás, Casper nl.).

Díjlovagás

Kaposvár
2007.10.13-14.

Díjlovagló Világkupa, Kaposvár, Lovas Akadémia:
Intermediaire-kűr (10 induló): 1. Kafka Zsófia (magyar) Golden Eye nevű lovával) 68,55 százalék, 2. Helene Melsen (dán, Lambourghini) 68,3, 3. Marcel Shoenmakers (holland, Charisma) 66,8, ...8. Szokola Csaba (Carneval) 60,7   
Junior kűr (5): 1. Decsi Enikő (Laron-M) 69,833, 2. Christopher Erdmann (osztrák, Piccobello) 68,167, 3. Szeredy Patrícia (Labiano) 65,833, ...5. Tihanyi Laura (Miss Gwendoline) 60,417

Díjugratás

Bögöte

 B2 ifjúsági: 1. Hollé Lilla (Jazz nl.). B3 ifjúsági 1. Hollé Lilla (Jazz nl.)

Díjugratás

Lamprechtshausen

Salzburg tartományi nemzetközi díjugratótorna:
A-kategória: 3. Hollé Lilla (Sillia-R nl.). A-kategória: 4. Hollé Lilla (Landyuwel nl.). L-kategória: 3. Hollé Lilla (Landyuwel nl.) L-kategória: 5. Hollé Lilla (Sillia-R nl.) 

Military

Bábolna

középfokú tanintézetek military- döntője
Zala megyei csapat: Hollé Lilla ( Jazz nevű lovával, Hévízi LK, Bibó-gimnázium), Tamás Bianka (Harlem nevű lovával, Toledó LK, N. Battyány- gimnázium) a második helyen végzett. Haladó kategória országos bajnoki döntő aranyérmet nyert a pókaszepetki Egyed László (Bargello nevű lovával). 

Fogathajtás

Izsák
2007.09.28-30.

OB
egyes fogat:
1. Farkas József (Kecel) 31 pont
2. Lantos Gábor (Dabas) 18
3. Gáspár Szilvia (Kecskemét) 17
kettes fogat:
1. Lázár Vilmos (Gödöllő) 60 pont
2. Nyúl Zoltán (Kecskemét, Hírős LK) 44
3. Farkas László (Érd) 42
négyes fogat:
1. Lázár Zoltán (Gödöllő) 46 pont
2. Dobrovitz József (Vecsés) 35
3. Vátzi Csaba (Tápiómenti LK) 31

Díjugratás

Kiskunhalas
2007.08.05.

1.Sirokai Zsófia Sissivel, 2. Szentirmai Ferenc Gralsritterrel, 3. Hugyecz Mariann Nemóval.

Díjlovaglás

Hortobágy
2007.08.03-05.

Díjlovagló országos bajnokság
1. Ács Róbert
2. Dallos Zsófia
3. Kiss Bianka

Voltizs

Kaposvár
2007.08.06-12.

Nyílt lovastorna Európa-bajnokság
Kötelező gyakorlat.
Csapat (14 induló): 1. Ausztria 7,286 pont, 2. Németország 7,278, 3. Svájc 7,166 ... 13. Magyarország 5,390.
Nők (38): 1. Sissi Jarz (osztrák) 7,870, 2. Katharina Faltin (osztrák) 7,867, 3. Christa Kristofics-Binder (osztrák) 7,822... 18. Gadolla Réka (magyar) 6,741 ... 20. Király Ágnes (magyar) 6,641 ... 27. Esztergomi Anita (magyar) 6,459.
Férfiak (20 induló): 1. Kai Vorberg (német) 8,419, 2. Petr Eim (cseh) 8,370, 3. Gero Meyer (német) 8,256.
 

Fogathajtás 2007.07.29.
Beekbergen

Nemzetközi verseny
Kettesfogatok:
1. Ben Gosschalk (holland) 113,23 hibapont
2. Raymond Letterboer (holland) 117,10
3. Mieke van Tergouw (holland) 117,37
...
5. Nyúl Zoltán 119,97
9. Selyben Zsolt 123,82
23. Kalmár László 140,49
    
Négyesfogatok:
1. Boyd Exell (ausztrál) 119,87 hibapont
2. Ysbrand Chardon (holland) 121,78
3. Daniel Wurgler (svájci) 122,28
...
5. Dobrovitz József 123,66

Díjlovaglás

2007.07.29.
Mór

Régiós verseny
közép kategória (M7)
ifjúsági mezőny:
1. Szeredi Patrícia, 2. Gyulai Zsuzsanna, 3. Józsa Fanni harmadik lett. 
felnőtt mezőny: 
1.  Németh Gábor, 2.Ignáth Viktóriát 3.Kappel Editet.
M3 kategória:
1. Kövy András (Cserénfa LK), 2. Kappel Edit (Szilvásváradi LKSE), 3. Gyulai Zsuzsanna.
Könnyű kategória (L9)
felnőtt mezőny:
1. Kövy András, 2.Németh Gábort, 3.Kappel Editet.
ifjúsági mezőny:
1. Farkas Katalin (Cserénfa), 2. Balogh Bálint (Lovasakadémia), 3.Simkó Katalin (Hódmezővásárhely) sorrend alakult ki.
L6 kategóriában: 1. Németh Gábor, 2. Kappel Edit, 3. Ignáth Viktória.
Kezdő kategóriában: 1. Cseh Andrea (Hölgykővára LK), 2.Molnár Anita (Aranyági Ménes), 3.Lazin Anita (Cserénfa)

Fogathajtás 2007.07.26-29.
Beekbergen

nemzetközi fogathajtó verseny:
Kettesfogatok
: 1.Ben Gosschalk, 5.Nyúlt Zoltán,9.Selyben Zsolt, 23. Kalmár László
Négyesek:1.Boyd Exell, 5.Dobrovitz 

Díjlovaglás
Salzburg

Hollé Lilla az A1 összevont ifjúsági és junior kategóriában 34 induló közül Calteró nevű lovával  a legjobb lett. Az L1-mezőnyben Landjuwel nyergében lett első.

Fogathajtás

2007.07.22.
Cered

I.Ceredi Kupa, megyei bajnokság
Összetettben:
1. Neisz Ferenc, 2. Tóth Alajos, 3. Torák Kornél.
 július 22-én rendezte meg az I.

Fogathajtás
Újszalonta

Egyes fogatok akadályhajtása: 1. Bere Ibolya (Komádi), 2. Sárközi Zsolt (Sarkad), 3. Szolnoki Ferenc (Sarkad).
Egyes fogatok vadászhajtása: 1. Prezsmer Károly (Kötegyán), 2. Szolnoki Ferenc (Sarkad), 3. Debreczeni Zoltán (Sarkad).
Kettes fogatok akadályhajtása: 1. Szabó László (Mezőgyán), 2. Boldog Gergő (Sarkad), 3. Váczi Lajos (Sarkad).
Kettes fogatok vadászhajtása: 1. Szabó László (Mezőgyán), 2. Boldog Gergő (Sarkad), 3. Váczi Lajos (Sarkad).

Fogathajtás 2007.07.13.
Lukácsháza

díjhajtás, egyes fogatok: 1. Szilágyi Zsolt (Lantos SE Dabas) 55,42 pont, 2. Jámbor Vilmos (Eszterházi SE Tata) 60,16, 3. Tóth Imre (Félegyházi LK) 60,80. Kettes fogatok: 1. Nyúl Zoltán (Hírös LK Kecskemét) 42,40 pont, 2. Saru Zsolt (Lovasvilág Kft.) 45,95, 3. Kovács Csaba (Veszprémi LE) 48,51, 4. Molnár Zsolt (Lukácsházi SE) 49,66. Négyes fogatok: 1. Váczi István (Vin-Bau Trans SE) 53,63, 2. Váczi Csaba (Tápiómenti SE) 56,32, 3. Bujáki Gábor (Kinizsi SK Bana) 57,34.

Fogathajtás 2007.07.13-15.
Riesenbeck

Német Hajtóderby 
Négyesfogatok: 1.Dobrovitz József, 2.Frederik Perssont, 3.francia Benjamin Aillaud, 9.Bárdos Attila
Kettesfogatok: 6.ifj. Juhász László, 19. Nagy Sándor

Fogathajtás 2007.07.13-15.
Nebanice

Nemzetközi verseny:
Négyesfogatok: 1.Lázár Zoltán, 2.Hary de Ruyter , 3.Scholz Steffen, 4.Móró Lajos 
Kettesfogatok: 12.Selyben Zsolt
Egyesfogatok:  11.Rondzik Gábor

Díjugratás 2007.07.07-08.
Codroipo 

CSI***- Codroipo 
fiatal lovak versenyszáma: 1.Horváth Balázs- PM Carthina

Fogathajtás 2007.06.30.
Bikács

kettesfogatok: 1.Pirgi Zoltán, póni kategóriában 1.Schmidt Zoltán.
Népi fogathajtók: 1.Németh Ferenc, vadászhajtásban 1.Czigler Károly





Cikkajánló:


Hozzászólások:

























   
Horze Lovasáruház   KLP   Lovasvilág Lovasbolt   Decathlon   Tanita Lovasboltja   szerverbérlés, szerverhoszting, szerverüzemeltetés